Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ностальгія за Ющенком: усі шкодуватимуть за президентом, якого вдалося спокійно переобрати
Ще не встиг нинішній президент передати повноваження своєму наступнику, як прийшло усвідомлення того, що ми ще пошкодуємо за ним.

Не вірите? Та подивіться лише на тих, хто вийшов у другий тур. А якщо врахувати, що наші люди взагалі схильні ідеалізувати минуле...

Про те, що колись порядок був: Богдан МАЛИНОВСЬКИЙ

Якось наприкінці 90-х Михайло Горинь повів мову про те, що навіть у Галичині доводиться чути жалі за радянськими часами. Часи справді були важкі. Але пан Михайло відзначив психологічну рису - його батько в свої часи так само нарікав на „совітів” і з ностальгією згадував, як було за Польщі.

А коли „совєтів” у Галичині ще не було, то не раз чув, як його дід лаяв поляків і хвалив життя за Австрії.
Цю розмову я згадав, коли від людей, котрі виходили на Майдан, почув, як вони сумують за Кучмою. За тим самим, у якого під кінець правління рейтинг становив 4%.

Ющенко прогнозовано провалився на президентських виборах, набравши не набагато більше.

Столичні чиновники ще не раз згадають Ющенка, за якого було не обов’язково бути вихідцем з його рідної області, щоб пробитися нагору. Так само і чиновники в областях, якщо наступний президент обсаджуватиме своїми земляками всі керівні посади на місцях – в адміністраціях, у податкових, у міліції, в прокуратурі і санстанції тощо.

Начальники різних рівнів тужитимуть за президентом, при якому можна було спокійно „косити капусту” - без чіткого плану відрахувань „нагору”. Особливо щемливо згадуватимуть правління президента-теревені, коли виберуть ВОНУ, яка змушуватиме їх стрімголов бігати зі сторони в сторону, «героїчно ліквідуючи» то кризи, то провали, викликані самодурством.

Щемливо згадуватимуться поучання і філософствування Ющенка і за президента, який запросто може дати по печінці.
Підприємці як „золотий вік” згадуватимуть президента, при якому можна було спокійно жити й багатіти, лише домовившись із контролюючими органами.

І вже навіть не важливо, хто його змінить. Чи та, котра ще за часів свого прем’єрства затикала дірки в бюджеті, затримуючи відшкодування ПДВ експортерам і змушуючи підприємства сплачувати податки зі збитків. Чи той, за прем’єрства якого підприємців змушували сплачувати податки наперед і доводили до підприємств суму внесків до партійної каси.

Литимуть вони сльози за президентом, при якому можна було виграти будь-який тендер, тільки домовившись із відповідними людьми – якщо при новому президенті тендери виграватимуть винятково підприємства з його рідної області або які належать його однопартійцям.

Ностальгуватимуть за Ющенком і випускники та їхні батьки, адже за його президентства було запроваджене незалежне тестування, яким не задоволені обидва нинішні кандидати.

Судді незлим тихим словом згадуватимуть президента, за якого можна було, не криючись, брати хабарі, якщо при новому президенті доведеться судити так само криво, але лише „за страх”.

Журналісти і власники видань засумують за президентом, при якому можна було за гроші і без писати все, що заманеться, якщо при новому президенті за будь-який критичний матеріал у його бік на видання подаватимуть у суд .

А ще більше, якщо за нового президента закриватимуть видання, примушуватимуть працювати за темниками і цензурувати усякі критичні матеріали стосовно влади.

Навіть недолугі фіглярі з „95-го кварталу” пожалкують за президентом, над яким можна було безкарно збиткуватися, якщо при новому президенті доведеться переключитися винятково на опозицію, а також на Америку, Євросоюз і НАТО.

Футбольні судді шкодуватимуть за президентом, при якому можна було судити за хабарі, якщо за наступного голови держави доведеться підсуджувати одній команді, тільки щоб „цеглина на голову не впала”.

Бюджетникам не раз доведеться пошкодувати за спокійним, незлобивим президентом, який витрачав бюджетні гроші на музеї пам’ятники, а не роздавав їх «своїм» компаніям під виглядом допомоги в часи кризи.

Варто тільки уявити президента, яка на ліво і направо роздає не тільки мільярди з держбюджету, а й залазячи в кишеню до Нацбанку і навіть до приватних фірм. Або президента – бєспрєдєльщика і кидалу.

І будь-хто пошкодує за президентом, який терпів, захищав, а потім звільняв своїх „любих друзів”, причому по другому-третьому колу. Це якщо новий президент не здаватиме своїх, і якщо ті навіть скоять вбивство, виставлятиме убитих нападниками, а убивць – жертвами, яким довелося захищатися.

Тверезо мислячі громадяни незалежно від політичної орієнтації можуть не раз пошкодувати за президентом, який чітко говорив про свою мету (Україні потрібно в НАТО). Особливо, якщо новий президент у Росії говоритиме одне, на Заході – друге, в Україні – третє, а робитиме взагалі четверте.

Так само вони пошкодують за президентом, який вперто відмовлявся продавати газотранспортну систему. Якщо новий президент її продасть чи взагалі подарує росіянам. Хоч не хоч, пошкодуєш за президентом, який займав жорстку позицію щодо Росії, якщо новий робитиме їй шикарні „подарунки” в вигляді безкоштовного (майже) базування флоту „на вічні часи”. І добре, якщо тільки флоту.Ющенко любив багато поговорити, але чітко тримав курс. Принаймні у зовнішній політиці

(http://zaua.org/pg/article/editorial/read/14252/Nostalgija_za_Jushhenkom_usi_sh Комментариев: 4  ::  Дата: 23 января 2010   ::  Посмотрели: 1435  
Комментарий написал(a) Юрій ПАЛІЙЧУК. Опубликованно: 1 февраля 2010 13:20 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Шановна редакціє!

Дякуємо вам, що відвідуєте портал ZaUA.org і передруковуєте наші (http://zaua.org/pg/article/editorial/read/14252/Nostalgija_za_Jushhenkom_usi_sh
koduvatymut_za_prezydentom_jakogo_vdalosa_spokijno_pereobraty) матеріали. Проте змушний вам нагадати, що при передруку потрібно робити гіперпосилання на першоджерело. Це стосується матеріалу, який знаходиться у вас на сайті за цим лінком: http://pravda.ks.ua/index.php?newsid=1777

Наполегливо прошу вас виправити це, сподіваюся, прикре непорозуміння.

Дякую.

З повагою, редактор ZaUA.org Юрій ПАЛІЙЧУК

поставити гіперлінк займає стільки ж часу, скльки видалити мій коментар, чим ви успішно займаєтеся.

Комментарий написал(a) admin. Опубликованно: 1 февраля 2010 20:52 в новости


Группа: Администраторы
Новостей: 32191
Комментариев: 297
ICQ: 6399177
Удовлетворены?

А теперь вопрос откуда у вас такая навязчивая идея о том, что данную статью я взял именно на вашем сайте?


Не люблю приставучих людей!!!!!!!!

Почитайте внимательно ЦК раздел авторское право,много узнаете интересного" Рекомендую!

Комментарий написал(a) Юрій Палійчук. Опубликованно: 2 февраля 2010 14:38 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Не "Удовлетворены", тому, що гіперлінк виглядає не так - він повинен містити назву видання, натиснувши на яку користувач може перейти на сайт першоджерела. Насправді так працюють ВСІ ЦИВІЛІЗОВАНІ інтернет-видання і не думав, що мені доведеться вчити вас, що таке гіперлінк

2 - "откуда у вас такая навязчивая идея о том, что данную статью я взял именно на вашем сайте" - ви взагалі не зробили посилання звідки ви взяли цю статтю. Публикации "Ностальгія за Ющенком: усі шкодуватимуть за президентом, якого вдалося спокійно переобрати" була написана на замовлення нашої редакції, за що її автор отримав гонорар з НАШОГО фонду.

ЯКЩО ВИ ВЗЯЛИ ЦЮ СТАТТЮ З ІНШОГО САЙТУ, ДЕ ТАКОЖ НЕМАЄ ГІПЕРЛІНКУ НА ZAUA.ORG, то повідомте про це будь ласка. буду дуже вдячним.


Комментарий написал(a) admin. Опубликованно: 2 февраля 2010 14:52 в новости


Группа: Администраторы
Новостей: 32191
Комментариев: 297
ICQ: 6399177
Слушайте хватит меня учить! Оставьте свои эмоции для своих сотрудников!
еще раз для особо одаренных и уверенных в себе советую прочитать ЦК раздел авторские права. Если найдете норму закона, которая регулирует, как правильно писать гиперлинк вышлите!
И не нужно много эпатажа по поводу цивилизованных сайтов, скромность человека украшает!
Все закончим этот разговор ссылка есть, если она вам не нравится, ЭТО УВАЖАЕМЫЙ ВАШИ ПРОБЛЕМЫ!!!!!!Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее