Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Андрій Пишний: «Пенсійна реформа – черговий експеримент влади над українським народом»
Координатор напрямку «Бюджет зростання» Уряду Змін Андрій Пишний вражає, що пенсійна реформа в Україні необхідна. Проте в тому форматі, який пропонує нинішня влада, це буде черговий експеримент над українським народом.

У п’ятницю на прес-конференції в Києві для журналістів регіональних ЗМІ в рамках засідання медіа-клубу «На власний погляд» Андрій Пишний зазначив, що в разі прийняття пенсійна реформа повторить долю Податкового кодексу, який провладна більшість у парламенті схвалила, навіть не прочитавши.

«Ця Верховна Рада не читає закони. Депутати проголосували за обкладинку Податкового кодексу, за обкладинку закону України «Про державній бюджет». І я не виключаю, що розгляд і обговорення пенсійної реформи і громадські слухання, які широко анонсовані в парламенті на 16 лютого, пройдуть за тим самим сценарієм - ніхто нікого не буде слухати і повний «одобрямс». Чечетов махнув рукою – провладна більшість проголосувала», - зазначив він.

Тим не менш, Андрій Пишний упевнений, що пенсійна реформа – це не тільки підвищення пенсійного віку. Це має бути комплекс заходів з боку влади:

«Насамперед треба забезпечити робочі місця. Українська економіка повинна сама створити фонди, які будуть забезпечувати пенсіонерам достойне майбутнє.

По-друге, необхідне виведення заробітної плати із тіні: зарплата в конвертах не приносить жодної копійки Пенсійному фонду.

По-третє, потрібна комплексна програма вирішення демографічної проблеми: це вирішення питань медицини, міграції, стимулювання народжуваності, безперервна освіта. Лише за таких умов можна говорити про підвищення пенсійного віку», - зазначив Андрій Пишний.

Він нагадав, що анонсована президентом Віктором Януковичем пенсійна реформа мала на меті вирішення двох задач: відновлення соціальної справедливості і вирішення наповнення Пенсійного фонду. Втім нічого цього не вирішує проект запропонованої владою пенсійної реформи.

«Країні потрібні кардинальні реформи, достатньо ефективні кроки, які можуть дати результат в короткостроковій перспективі. І я переконаний, що розмовляючи відкрито і відверто з українським народом можна обґрунтувати, чому люди повинні погодитися на непопулярні реформи.

Але для цього треба бути чесним: якщо уряд декларує, що пенсійна реформа необхідна для збалансування Пенсійного фонду і заощадження майже 1,5 млрд грн, то чому при цьому він збільшує утримання Генпрокуратури на 1 млрд і МВС на 1 млрд?» - підкреслив Андрій Пишний.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 января 2011   ::  Посмотрели: 2448  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама