Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Херсонський кіш не сприймає «Херсонську ПРАВДУ»
«Херсонська правда» розміщує новини, аналітичні статті та інші матеріали з життя міста й регіону. Частина з них читачами сприймається позитивно чи нейтрально, деякі викликають жваве обговорення і полеміку. Однак, «кой-ко-го» дратує той факт, що не всі по команді «одобрямс» його думки і ба! навіть вимагають сатисфакції.

На сайті херсонського коша Українського козацтва в розділі «Ганьба» під 22.03.2011 р. є саме такий панегірик. Далі мовою оригіналу:

« Стаття в інтернет-газеті "Херсонская Правда" - ...«Украинское казачество»

Люди добрі! Скільки можна це терпіти? Тільки мали ми нагоду прочитати на нашому сайті практично звіт про Велику Раду Українського козацтва, яка відбулася 19 березня 2011 року в м. Київ, подивились фото. І що ми маємо на супротив у інтернет- газеті Херсонська Правда, намагатимусь бути максимально об'єктивним бо не працюю в ХП.

Поперше це незв'язні між собою речення, велика кількість помилок, через що, як мінімум, важко зрозуміти думку. Чому я к цьому "придрався", так тому, що не треба забувати, що це видання яке читають багато людей і написано там не про "Васю" чи "Петю", а про важливі речі, не побоюсь цього слова, на рівні держави.

Подруге перевернуті факти цієї Ради. У мене склалася така думка, що це був репортаж, на швидку руку про те "як я провів літо", або ж просто невміло скопіювали Наказ Верховного отамана про проведення Великої Ради Українського козацтва. Це справді була Велика Рада. Велика перш за все тим, що на ній Верховний отаман Українського козацтва Ігор Вардинець закликав об'єднати зусилля всіх козацьких організацій…


Ми маємо надію, що редакція газети поторбується про свою репутацію і виправить цей "твір", бо усім нам властиво помилятися...»


Ну не до вподоби виклад матеріалу херсонському кошу. Буває. Та, не отримавши, мабуть, передбачуваного зиску чи визнання, кіш вводить в бій кварцяне військо. Ну і «січа» пішла з теми в тему!

Ось витяг деяких коментарів:

- А твої потуги надутися та щось таке ви....рдіти... може вдасться тобі гімн про......
- Так що сидіть і не пи.діть.
- а на всі ці нападки мені глибоко нас...ти
- я вас назву бидлом, курвиним сином та представником сексуальних меншин
- цей сайт не те місце де про це можно сперечатися.
- а може й нагайки скуштуєш.
- а я красивіший, и розуму побільше ніж на скульптурі
- йди в дупу.
- або пиши правду, або заткни пельку
- які ви всі дебіли.
- Так що стуляйте пельки
- і нагаїв посмакуєш вдосталь
- может ты импотент
- такі запроданці як ти гниють дуже швидко, і сморід розноситься
- ще й вріжу. Можу і по пиці.
- не така гидота як ти
- Ти що, гнидо, кажеш? Мене…мабуть використовують лише на велику голодуху
- Яку ти травку курив?
- какие на хрен аргументы?
- для дуэли ты не дорос, уродец. просто знай, что за ушлепка можно ответить
- ти пес шелудивий,
- з тобою навіть сперечатися бридко - на парашу і заткнися
- клав я на вас всіх разом узятих


Гадаєте це коментарі неосвіченого підлітка, що сховався за ніком? Аж ніяк.

Це вислови Миколи Івановича Тараненка, майже 45-річного чоловіка, писара і начальніка штабу коша, кавалера (ого!) ордена «Козацький Хрест ІІІ ступеня», медалі «Адмірал Кузнєцов», ордена святого великомученика Георгія Побідоносця Української Православної Церкви – тобто офіційної особи і речника того херсонського коша!

Слава героїчній 300-річній історії українського козацтва!

Пошана усім, хто сьогодні працює на відродження козацького духу та ідеї, дяка старшині і козакам різних козацьких організацій, що щиро розвивають сучасний козацький рух!

Ну а тому з старшини херсонського коша, хто намагається під свою, цяцьковану золотими погонами, червоними лампасами і медальками дупу підім’яти все сучасне козацтво Херсонщини і навіть думки відвідувачів вільного інтернет-ресурсу, пропоную сказати слово вам самим, херсонці.
Не нравится: 10, нравится: 5.


 Комментариев: 33  ::  Дата: 27 апреля 2012   ::  Посмотрели: 4482  
Комментарий написал(a) sinevir. Опубликованно: 27 апреля 2012 20:12 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
дуже добре що нарешті всі побачили що являє собою сьогодні таке козацтво: з золотими погонами, лампасами шириною з голову, з мертвими душами-козаками. Вони здатні лише на лайку та самопрославляння та ще чекають на подачку влади! Адже вже є программа розвитку з бюджетом більше мільйона до 2015р. Аякже!!!! Щось перепаде і писарю-словоблуду! Підставляйте кишені, яничари з кошової старшини!!! ГАНЬБА ТАКІЙ СТАРШИНІ!!!!

Комментарий написал(a) vovkas. Опубликованно: 27 апреля 2012 20:24 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 5
Комментариев: 2272
ICQ: --
Никак Юрий Владимирович отжег?
В любом случае, ему больше доверия, чем вот этим вот...ну вы поняли smile

Комментарий написал(a) Бунчукк. Опубликованно: 28 апреля 2012 08:23 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 4
Комментариев: 100
ICQ: --
Ми – мужчини, й за кодексом честі ми чинимо –
Не для вигод і пільг, не для слави й хвали.
Є високий, шляхетний закон між мужчинами:
Як не я, тоді хто? Не тепер, то коли?

------------------
БОГ УКРАЇНА СВОБОДА
Комментарий написал(a) Микола Тараненко. Опубликованно: 29 апреля 2012 00:32 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 15
Комментариев: 145
ICQ: 147776482
1. писара і начальніка штабу коша, - це одне і те ж саме. І правильно писати "писаря".
2. Цитую: "«Херсонська правда» розміщує новини, аналітичні статті та інші матеріали з життя міста й регіону. Частина з них читачами сприймається позитивно чи нейтрально, деякі викликають жваве обговорення і полеміку. Однак, «кой-ко-го» дратує той факт, що не всі по команді «одобрямс» його думки і ба! навіть вимагають сатисфакції."

Хочу ще раз нагадати тим читачам, які не "в курсе событий". Я відкрита людина, всі, хто мене знає це підтвердять. Я цілковито нормально реагую на критику і на зауваження. І вмію вести ДІАЛОГ. Але коли ні про який діалог не йде навіть мова - а лише якісь висмоктані з пальця звинувачення і НІХТО НЕ ПРИСЛУХАЄТЬСЯ ДО ВІДПОВІДЕЙ а лише себе чують і поливають грязюкою все те, що люди роблять ДОБРОВІЛЬНО, відриваючи свій час від сім'ї та роботи, і ще й за свій кошт.... вибачте - це я сприймаю як власну образу.
Чому ці хвалені бунчуки, і іже з ним так ЖОДНОГО разу не сказали про свої здобутки? Всі мої прямі запитання просто ігноруються і знову - "лизати владні дупи"... "медальки на груди"... ЖОДНОГО факту - лише балаканина. І ви хочете, щоб з вами нормально спілкувалися?
Тьху та й годі!

Комментарий написал(a) Антон. Опубликованно: 29 апреля 2012 13:13 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Ви знаєте яка справа? От буває таке діло: прориває каналізацію у будинку і хочеш чи не хочеш але щоб усе це прибрати треба у "цьому" побовкатись. Так, Ви знаєте, добре коли наговорюеш, що захочеш і як захочеш, а тобі за це аж нічого. Це ж правда "бунчюкі"?

Люди добрі не вподоблюйтеся цьому тролю (від слова тролити), давайте вбирати за цією каналізацією (бучюком), а не смітити далі. Бо ж зруйнувати завжди легше ніж засучити рукави. Таких тролів завжди буде багато, але завжди треба вибирати стежку справи а не пустого слова.

А ось так я теж вмію:
-Проти тебе - це як в болоту пздунути
-Нік-че-ма
-Якби вашу пузату золотопогонну старшину..
-називатись збіговиську при при тій раді чи ОДА
-не січове ядро, а ручне, гніздюків, козаків, що обабились
- весь ваш "кіш" - збіговисько яничар
(далі не хочу шукати - час гаяти, забагато честі!)
це слова бунчюка, а далі й росписати нічого ("троль він і в Африці троль")

На мою думку, ХК сприймає «Херсонську ПРАВДУ» та конструктивну критику, але безгрунтовних образ чи відвертої брехні.. кожен може написати стільки, що на будь якого троля хвате із лишком.

Хотілось закінчити позитивніше: давайте знаходити компроміси, знаходити вирішення проблем, робити добрі справи і кожне слово підкріплювати ділом!


Комментарий написал(a) козак. Опубликованно: 29 апреля 2012 19:53 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Антон, підтримую твій виступ. читав я цього Юрія Володимировича, чи то пак Бунчука. Саме словоблуддя і жодного факту

Комментарий написал(a) Октава. Опубликованно: 30 апреля 2012 21:41 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Розмовляв я з одним полковником козацьким (сам він - чудова і освічена людина) з Реєстрового козацтва (точно, пардон, не згадаю). Питаю, скільки ж багнетів активних в козацтві? Каже - 3500. Чудово! А скільки генералів? Відповідь (!!!) - 800. Далі я не міг дискутувати хвилин 10 - регіт до сліз. Сам полковник заробляв звання 10 років і в 2011р. матюкався, коли Костяку Козацька Рада дала одразу АДМІРАЛА! Оце дуполизтво.

Комментарий написал(a) Микола Тараненко. Опубликованно: 30 апреля 2012 23:56 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 15
Комментариев: 145
ICQ: 147776482
Цитата: Октава
Сам полковник заробляв звання 10 років і в 2011р. матюкався, коли Костяку Козацька Рада дала одразу АДМІРАЛА! Оце дуполизтво.

звання "адмірал козацтва" могли присвоїти тільки морські козаки. Але там......
А ось сайт реєстрового козацтва: http://www.kozatstvo.org.ua/ua/leadership/leadership.php
ось їх реєстр: http://www.kozatstvo.org.ua/ua/map/map.php
Та й в решті решт і в українському козацтві справи теж не на висоті. Звання "полковник" може отримати людина, яка жодного дня не служила у війську. Козацтво велике - людей багато і всі вони різні, і дуже важко втриматися від спокуси. Але дійсно дуже смішно звучить: "генерал козацтва" у війську якого 10-15 козаків, і то полковників... Із-за таких "генералів" люди і плюються

Комментарий написал(a) Бунчукк. Опубликованно: 2 мая 2012 18:44 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 4
Комментариев: 100
ICQ: --
Цитата: Микола Тараненко
звання "адмірал козацтва" могли присвоїти тільки морські козаки. Але там......

Обскакали конкуренти? Дупу костяку раніше поцьмокали? Грошенят отримають? А як же кіш із "активним розвитком козацького руху" без подачок? Знову на писарську зарплатню карнавали доведеться влаштовувати...

------------------
БОГ УКРАЇНА СВОБОДА
Комментарий написал(a) Октава. Опубликованно: 2 мая 2012 19:50 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Ще залишився генералісимус

Комментарий написал(a) Бунчукк. Опубликованно: 2 мая 2012 21:06 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 4
Комментариев: 100
ICQ: --
Доба козацька - доба нашої слави і прослави. Саме тоді українці по-справжньому увійшли, грюкнувши шаблею в одвірок, у світ: Польща-Річ Посполита не обходилася без козацтва в жодній війні, Османська імперія, що стояла на трьох континентах, ледве відбивала козацькі чайки від гавані Стамбула, Владислав із Сагайдачним підпалили москву 1618-го, на Січ навідувалися посланці від папи римського і королів, а Чорне море європейські хроністи на мапах називали "Козацьким".
Проте, не лише військові здобутки характеризують українське козацтво. Саме козацька організація на століття зберегла тяглість до державництва, розвинула національну свідомість, викресала ідею волі і боротьби.
А тому сьогодні відроджувати козацький рух треба. От тільки не через лампаси, медалі та золоті генеральські погони, тьфу, прости Господи.
З минулого року я пильніше поглянув на БАГАТО КОЗАЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ОСЕРЕДКІВ Херсонщини і не тільки. Є різні позиції, певні прорахунки та здобутки. Головне, що є розуміння перспективи і щирість.
От тільки червонолампасний кіш намагається підім'яти під себе всі осередки по лінії Українського Козацтва та гарчить на представників інших організацій, хизуючись кількістю "мертвих душ". А, пам'ятаю, навіть старшина на прохання назвати славетних гетьманів замовкла вже на третьому...

------------------
БОГ УКРАЇНА СВОБОДА
Комментарий написал(a) sinevir. Опубликованно: 3 мая 2012 08:59 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Писарю, де ж звіт про звитяжну боротьбу 1-2 травня з кулішем та юшкою? нема сумніву хто переміг: кіш поза конкуренцією!з такими габаритами керівництва ще довго будемо лідерами в боротьбі з пельменями!

Комментарий написал(a) Бунчукк. Опубликованно: 3 мая 2012 15:16 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 4
Комментариев: 100
ICQ: --
Підла наволоч рано богує без спротиву,
Рве зубами, де жирно, де кайф, де калим.
Ми їй ребра полічимо, віку вкоротимо.
Як не я, тоді хто? Не тепер, то коли?

------------------
БОГ УКРАЇНА СВОБОДА
Комментарий написал(a) Микола Тараненко. Опубликованно: 3 мая 2012 18:11 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 15
Комментариев: 145
ICQ: 147776482
Цитата: sinevir
Писарю, де ж звіт про звитяжну боротьбу 1-2 травня з кулішем та юшкою? нема сумніву хто переміг: кіш поза конкуренцією!з такими габаритами керівництва ще довго будемо лідерами в боротьбі з пельменями!

що, цікаво?
А ти у бунчука спитай, він же збирався приїхати на Кам'янську Січ, та підійти і Кошу все у вічі сказати.
особисто я з своїми габаритами та ще 5 моїх побратимів: Запорожець Михайло, Богатиренко Іван, Соколенко Андрій, Олексій, та Тимофієнко Юрій та ще побратими з інших товариств стали лава-на-лаву проти запорожців. Відродили традицію. І дуже вдало виступили. А ти де був? Міг би мені тихесенько так і в пику заїхати - у натовпі хто ж побачить.

Цитата: Бунчукк
Підла наволоч рано богує без спротиву,Рве зубами, де жирно, де кайф, де калим.Ми їй ребра полічимо, віку вкоротимо.Як не я, тоді хто? Не тепер, то коли?

Кобзар перевертався у домовині.

Комментарий написал(a) Бунчукк. Опубликованно: 3 мая 2012 19:25 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 4
Комментариев: 100
ICQ: --
Якщо нечисті – море, й зла підступного – повідь,
Не кажи, що не можеш, що нерви здали.
Вмри й воскресни, а виконай лицарську заповідь:
Як не я, тоді хто? Не тепер, то коли?

------------------
БОГ УКРАЇНА СВОБОДА
Комментарий написал(a) Антон. Опубликованно: 3 мая 2012 20:26 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
У мене таке передчуття, що у троля, мабуть якась травма дитяча була, ну стільки леться багна та ненависті "з нічого". Яка зарплатня може бути в громадській організації ? - людина не знає про що говорить, а з такими віршами треба взагалі писати на форумах для поетів-готів.

На тобі алаверди:

Усміхнись, бо то не я.
Усміхнись, бо це життя.
Тут тільки радість без печалі,
Яку ти бачила в началі.
Тут вже немає тих образ -
Вони просто зникли враз.
І замість крапки буде кома,
Коли настане мить відома.
Я не сумую і не скучаю -
Адже світ немає кінця краю.
От, ми побачимося на дворі,
Де будуть усміхатись зорі.
І вже не буде слів в пусту,
А лиш мовчання в тишину.
Усміхнись, бо то не я.
Усміхнись, і у тебе з'являться крила…

П.С. Жалкую, що не поїхав у Кам'янську січ, хто там не був, то дуже гарно відпочити від сірих буднів на свіжому повітрі та отримати заряд позитивних вражень...

Комментарий написал(a) Бунчукк. Опубликованно: 3 мая 2012 21:27 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 4
Комментариев: 100
ICQ: --
Краще бути ким завгодно (у хворобливій вашій уяві), аніж ляльковим яничаром smile
Це ти той антон, що півроку з писарєм обговорював геометрію шеврону по одному коменту в три тижні? То ти проспав з будуна кілька місяців - хіба тут щось говорилось про зарплатню? Увижається...
Чому під ніком? П(и)сярь таких не жалує. Чи ти його клон?
Є великий плюс: ваша шарашка стали такими ввічливими... lol
Рвуться жили? Ми зв’яжемо в вузол залізний їх,
Хай нам леви позаздрять, позаздрять орли.
Ми, мужчини, – двожильні, і нашим девізом є:
Як не я, тоді хто? Не тепер, то коли?


------------------
БОГ УКРАЇНА СВОБОДА
Комментарий написал(a) Микола Тараненко. Опубликованно: 3 мая 2012 22:54 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 15
Комментариев: 145
ICQ: 147776482
Цитата: Бунчукк
Є великий плюс: ваша шарашка стали такими ввічливими...

не з тобою, буцегарю.

Цитата: Бунчукк
Це ти той антон, що півроку з писарєм обговорював геометрію шеврону по одному коменту в три тижні? То ти проспав з будуна кілька місяців - хіба тут щось говорилось про зарплатню? Увижається..


Це той Антон, що зробив більше за тебе утричі, двожильний ти наш. Дивись не того.... не опозорься.
Цитата: Бунчукк
Чому під ніком? П(и)сярь таких не жалує. Чи ти його клон?


ще б таких "клонів" як Антон з десяток, і у нас бунчуків би не було. жили не витримали б.

Цитата: Бунчукк
Ми зв’яжемо в вузол залізний їх,

ой чекаю, не дочекаюся. І вже по сторонам оглядаюся, і дзвінки чекаю - де ж ти ріднесенький. І на Кам'янській Січі виглядав - усі очі виплакав - нема бунчука... нема "борца за справедливость", нема кому у вічі плюнути і кіш ляльковий виставити дурнями перед реєстровим, морським, та іншими козацтвами.
У лаві виглядав - немає старого козарлюги, який всім правду у вічі каже. М'о заблукав? А може забувся? Все ж таки старий став... склероз. Та й не те свято, щоб потрібно було туди поїхати.... Подумаєш, 303 річниця заснування Січі... Мілко....
Для двожильних це так - забавка.
от якби щось таке, що принесло б користь Херсонській правді, чи полку, це так! Ось тоді б і поїхати можно

Комментарий написал(a) Бунчукк. Опубликованно: 4 мая 2012 06:56 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 4
Комментариев: 100
ICQ: --
Ми, мужчини, на інших кивати не любимо.
Кажеш, гиді багато? А ви де були?
Ми спитаєм, як слід, і себе не забудемо:
Як не я, тоді хто? Не тепер, то коли?

------------------
БОГ УКРАЇНА СВОБОДА
Комментарий написал(a) Точнонедругписаря. Опубликованно: 4 мая 2012 12:41 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
раненко обвиняет Бунчука в том, что тот работает на ХП и т.п. А по-моему, как раз Тараненко получает за километровые коменты:) Несет долго и нудно.
И по-любому Бунчук его сделал lol Сначала Таран гнал так: Люди добрі! Скільки можна це терпіти? Потом его казачки уже перешли на шепот: давайте знаходити компроміси, знаходити вирішення проблем

Комментарий написал(a) sinevir. Опубликованно: 4 мая 2012 17:30 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
ну тужитесь, ну їсте куліші і юшки, ну одягли бурсаків і пришили їм шеврони. алеж для чого зразу так: кіш, козацтво, лампаси, золоті погони,аксельбанти!? назвіться по іншому: шанувальники української історії і збирайтеся хоч кожен день до столу! хто дав вам право так називатись? щей дивись- кіш!!!!! залишилось одне- додати до назви "донецьке" і отаманом когось з єнакієва!

Комментарий написал(a) Антон. Опубликованно: 4 мая 2012 19:21 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Бунчукк, хіба тут щось говорилось про зарплатню?

Бунчукк,Знову на писарську зарплатню карнавали доведеться влаштовувати...

Бунчукк, Це ти той антон, що півроку з писарєм обговорював геометрію шеврону по одному коменту в три тижні? То ти проспав з будуна кілька місяців

Я не проспав і рідко випиваю (по собі не судять), просто не хотілося час гаяти на багно з твоїх уст. Скоро будеш далі з іншими сперечатися, а коли ніхто з тобою списуватися не буде - будеш сам з собою чи з клонами.. Бо треба тобі багно з голови, якось, випустити, бо ділом людина - "балабол" не займається! А я час краще справою займу ніж тобі вподоблюватись. Краще хай обзиваютимуть яничаром такі як ти, чим плюють у вічі коли ти кажеш під яким ніком ти тут друкуєш. Доречі я пишу під своїм ім'ям, а не ховаюсь за символом, який важить більше ніж твоє життя.. хоча у твоєму випадку - це древко з конячим хвостом.

Точнонедругписаря, раненко обвиняет Бунчука в том, что тот работает на ХП и т.п. А по-моему, как раз Тараненко получает за километровые коменты:) Несет долго и нудно.
И по-любому Бунчук его сделал lol Сначала Таран гнал так: Люди добрі! Скільки можна це терпіти? Потом его казачки уже перешли на шепот: давайте знаходити компроміси, знаходити вирішення проблем

Поперше, Люди добрі! - це мої слова бо - Люди дійсно добрі! А якщо у козачків зараз шепіт то у Вас - пук і хто Ви взагалі такий, щоб таке казати? Тараненка зробив "древко з конячим хвостом" - слів нема, тільки емоції lol І насам кінець, якщо б ти був освідченою людиною то знав, що компроміси завжди краще ніж образи (що кояться тут).

sinevir,ну тужитесь...

При чому тут Донецьк no У кого э наснага та час Вам відповысть ширше, а я коротко:
Українське козацтво - міжнародна національно-патріотична і оборонно-спортивна, громадська організація громадян України та української діаспори, спадкоємець і продовжувач ідейних, духовних і моральних засад українських козаків, їх духовних, культурних, організаційних, військово-патріотичних і господарських традицій. Українське козацтво є об'єднанням громадян для задоволення та захисту своїх законних, соціальних, національно-культурних, творчих, освітніх, наукових, оздоровчих та спортивних інтересів і являється добровільною, незалежною, добродійною, позапартійною громадською організацією.
Українське козацтво - правонаступник історичних гілок українського козацтва, які діяли на засадах відновлення незалежності України та її розбудови.

Комментарий написал(a) Микола Тараненко. Опубликованно: 4 мая 2012 19:52 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 15
Комментариев: 145
ICQ: 147776482
Цитата: Точнонедругписаря
И по-любому Бунчук его сделал

та невже бунчук ти мене "сделал"? зміни ай-рі адресу.

Комментарий написал(a) Бунчукк. Опубликованно: 5 мая 2012 09:54 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 4
Комментариев: 100
ICQ: --
Усім людям. Не кошовим опенькам:

Ти – мужчина? Ти – справжній мужчина?
Прекрасно.
Хай вітри, хай шторми, хай дев’яті вали,
Стій, мов скеля, й пильнуй наш девіз, наше гасло:
Як не я, тоді хто? Не тепер, то коли?

Іван Світличний


Кошовим опенькам:
Антон. і тобі щастя в особистому житті...
п(и)сярь. таки сделал.
Амінь.

------------------
БОГ УКРАЇНА СВОБОДА
Комментарий написал(a) Октава. Опубликованно: 5 мая 2012 20:57 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
До Миколи Тараненка. Лікбез для мене, будь-ласка. 1. Відношення до Катерини ІІ; 2. В чому Ви бачите + козацтва сьогодні. 3. Ваша, особиста, робота по поширенню козацької ідеології і як Ви її бачите (ідеологію). 4. Чому стільки регіоналів, які плювати на Україну хочуть, в козаках. 5. Козацтво зараз - це клуб за зацікавленням - Ваше чесне бачення. Дякую

Комментарий написал(a) Микола Тараненко. Опубликованно: 6 мая 2012 00:00 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 15
Комментариев: 145
ICQ: 147776482
Це особисто моя позиція
Цитата: Октава
1. Відношення до Катерини ІІ;

Негативне.

Цитата: Октава
2. В чому Ви бачите + козацтва сьогодні.

Сьогодня ми намагаємося відродити кращі традиції козацтва, і насамперед у козацькому вихованні молоді. Держава покинула свій народ на призволяще. І найбільшого удару зазнали наші діти. Давайте згадаємо СРСР. Там держава чітко держала руку на пульсі молоді: дитячий садочок - дедушка Ленин, школа - жовтенята - піонери - комсомольці, вузи - комсомольці, робота - комсомольці - комуністи. Кругом ідеологія. Зараз діти чують від батьків одне - а бачать навкруги інше. І ось тут настає конфлікт. Діти перестають вірити. Всім - батькам, вихователям, вчителям.....
Це потрібно лікувати. І насамперед власним прикладом. Я не безгрішний, у мене безліч недоліків, але я намагаюся змінитися на краще сам і дати приклад. Як було у армії - "делай как я".
До речі про виховання молоді. Тут багато дорікають за наш однострій та польову форму. Хочу відповісти.
Так, традиційний однострій 16-17 століття потрібний. Його можно застосовувати на шоу, у змаганнях лава-на-лаву ... тощо. Але якщо ми готуємо підлітків до служби у Збройних силах, то ми повинні дати їм навички сучасні. У тому числі і правильне застосування однострою (сучасного) і польової форми. А по друге - це сильно дисциплінує.


не хоче клятий пускати мій комент далі - пише "слишком большой комментарий".
знайдіть на сайті Херсонського Коша мій телефон - і я Вам все в подробицях розповім, або почекайте трішки доки форум не вгамується

Комментарий написал(a) Бунчукк. Опубликованно: 6 мая 2012 12:42 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 4
Комментариев: 100
ICQ: --
«…Лиха година обернула здобуту свободу в неволю, а козацьке панство в «мужиків» тому, що розледачилося це панство, що стратило колишні панські прикмети, що психічно поволі уподібнилося верстві підвладній. «Мужики» духом – стали незабаром дійсними мужиками – отими євангельськими «водоносами і дроворубами» чужого фараона
Коли горде покоління тих, що «з Богданом ляха задавили», по вуха погрузло в приватнім житті, їх заступили «байстрюки Єкатерини». Коли амбіцією колишньої козацької старшини стало вже не «бути вільним», не «всім верховодити», не на Січі панувати, а на її землях жито сіяти, табуни розводити й картопельку садити в тіні чужого меча…вже не в мечі і булаві, організуванні й охороні суспільства, а ту амбіцію заступило бажання праці плугом і байдикування, тоді їх фактично звели до ролі, до якої психічно вже самі знизилися…»
«ДУХ НАШОЇ ДАВНИНИ» Д. ДОНЦОВ

------------------
БОГ УКРАЇНА СВОБОДА
Комментарий написал(a) Бунчукк. Опубликованно: 10 мая 2012 09:35 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 4
Комментариев: 100
ICQ: --
Писарю, безкоштовна порада: менше словоблудствуй, а більше читай.
Книга здатна змінити життя - доведено еволюцією! smile

------------------
БОГ УКРАЇНА СВОБОДА
Комментарий написал(a) Микола Тараненко. Опубликованно: 10 мая 2012 09:37 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 15
Комментариев: 145
ICQ: 147776482
Ой, красно дякую за пораду. А то я вже почав деградувати, спілкуючись з тобою. Піду почитаю "Котигорошка"

Комментарий написал(a) Бунчукк. Опубликованно: 11 мая 2012 15:32 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 4
Комментариев: 100
ICQ: --
Народ! Всі не байдужі до козацької тематики, хто хоче ще раз впевнитись в брехливості кошової собаки-писаря, будь-ласка: http://pravda.ks.ua/people-news/15527-v-chergu-za-nagorodami-kosha-shik-kujs.htm
l.
Почитайте, як він наробив собі клонів, що вихваляють його з теми в тему, а тут в прізвиськах заплутався. Щось там викручується, спектакль влаштовує. Не зна, бідненький, про журнал подій. Факти, річ уперта.

------------------
БОГ УКРАЇНА СВОБОДА
Назад 1 2 Далее


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн
Copyright © 2009-2018 pravda.ks.ua; pravda.kherson.ua
Перша безкоштовна інтернет-газета Херсона
Всі права застережено. Матеріали видання захищено авторським правом.
Електронна адреса видання: taras@pravda.ks.ua
Дизайн: ихайлов Микита.
Редакція інтернет видання "Херсонська правда" ГО "Асоціація блоггерів "Новамедіа"