Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ответы Одарченко Юрия Витальевича на вопросы читателей газеты
* Коли з партії "Батьківщина" виженуть Карабелеша, Керецмана, Лосєва,

Марончука, Ярича? Ці депутати-бютівці 6 лютого 2010 року проголосували

за «звернення до Президента України В.Януковича» у якому наполягали на

скасуванні Указу Президента «Про вшанування учасників боротьби за

незалежність України у XX столітті». Розкажіть, хто набирає російських

шовіністів у БЮТ? Де гарантії, що на найближчих виборах у ваших

списках (до місцевих рад) знову не будуть "тушки", що голосуватимуть в

унісон із регіоналами та комуністами?


А. Лосєва та Ю. Ярича вже давно виключено з лав партії за порушення партійної дисципліни. Свого часу ці депутати голосували за земельні та майнові питання синхронно з міським головою Володимиром Сальдо, що суперечить принциповій позиції партійців. Ні для кого не секрет, що такі питання завжди виникають для задоволення чиїхось конкретних фінансових інтересів. Фракція складається з живих людей, а не кнопкодавів. Питання, про яке Ви кажете, є дуже непростим. Оцінка історичного минулого багато в чому залежить від середовища, в якому виховувалась людина. Україна дуже різна. В кожного свій досвід і своє минуле. В суспільстві не існує єдиної думки з цього приводу. Тому на засіданні фракції було прийнято рішення про вільне голосування з цього питання. Євген Карабєлєш та Євген Марончук є беззаперечними авторитетами для громади і як городяни, і як професіонали своєї справи. Вони є людьми старшого покоління і мають стійкі власні переконання. Саме завдяки такій їх принциповості вони і отримали повагу суспільства, тому я, як лідер організації, не маю жодного морального права засуджувати таких людей. Наша справа сьогодні – переконувати молодь у важливості патріотичних питань, а не намагатися ламати людей старшого покоління.

Новизна пропорційної системи була для всіх однаковою. Складні процеси відбувалися і в фракції Партії регіонів, і в «Нашій Україні», і в БЮТ. Перш за все, це можна пояснити тим, що багато хто з депутатів мав значний досвід роботи в радах, що обиралися за мажоритарною системою. Їм було важко працювати за новими правилами партійної дисципліни. Як результат, в Херсонській міській раді фактично зникла фракція «Нашої України», почали з’являтися нові депутатські групи та об’єднання, постійно змінюється чисельний склад фракцій. Звісно, наша команда зробила висновок з того, що відбувається. Тим паче, постійне перебування в опозиції в Херсоні, не зважаючи на те, хто перебував при владі в країні, стало для нас гарним досвідом. Тому у випадку, якщо наступні вибори пройдуть за пропорційною системою, то до списку БЮТ увійдуть тільки ті люди, які пройшли випробування роками опозиційної діяльності.

* Шановний Юрій Віталійович! Зараз в

Херсонщині триває гуртування націонал-патріотичних сил Херсонщини щодо

неправомірного рішення ВР відносно перебування ЧФ РФ на території

України. Всі ми чули та бачили позицію лідера БЮТ Юлії Тимошенко. Чи

приймуть в цій важливій події для нашої країни участь депутати

Херсонської міської ради від БЮТ, Чи вийдуть вони на вулиці разом з

простими людьми висловити свою позицію? Чи вони працюють лише в стінах

міської ради?


На останньому мітингу проти ратифікації угод по Чорноморському флоту, що вбувся 11 травня, автобуси з активістами БЮТ не випустили з міста Херсону. Тоді саме депутати міської ради від БЮТ на приватному автотранспорті забезпечили перевезення людей на мітинг в Київ, очоливши колону автомобілів, що дало змогу патріотам Херсонщини вчасно дістатися на мітинг опозиційних сил. Тому не можна говорити що вони працюють лише в стінах ради.


* Про що можна запитувати людину яка спромоглась до неймовірного. З

19 обласних депутатів на фракції бувають 2. З 20 міських від 4 до 6.

БЮТ у складі виконкому репрезентують однокласниця, працівник власного

підприємства та робітниця офісу?


Фракції БЮТ в Херсонських обласній та міській раді минулий рік працювали ефективно. Зокрема за поданням нашої фракції обласною радою прийнято звернення про необхідність повернення Херсонського машинобудівного заводу до державної власності, припинено спроби відібрати у мисливців і рибалок області угіддя. За поданням фракцій профінансовано Херсонську ТЕЦ для проведення минулого опалювального сезону. Фракція БЮТ в Херсонській міській раді ініціювала виділення з бюджету міста 2009 року коштів, необхідних на безкоштовне перевезення річковим транспортом по всім існуючим напрямкам двічі на тиждень всіх пільгових категорій населення.

Що стосується членів Виконкому від БЮТ, то на сьогодні нашу політичну силу дійсно представляють три людини. Як зневажливо зазначив автор запитання, серед них дійсно є моя однокласниця та працівник обласного партійного апарату. Проте, Голубенко Неллі Олександрівна, яка дійсно є моєю однокласницею, вступила до лав партії ВО «Батьківщина» раніше за мене, а на сьогодні очолює найбільшу партійну організацію ВО «Батьківщина» в області – Суворовську районну в місті Херсоні. Її авторитет серед партійців є беззаперечним, бо вона, як донька репресованих батьків, всього в житті досягла сама. Крім цього вона є визнаним фахівцем в сфері освіти і працює в Виконкомі саме в цьому напрямку.

Марина Войтенко дійсно працює в обласному партійному апараті. Більшості голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Марина Петрівна відома як «піонер» руху по самоорганізації населення. Саме вона в 2002 році змусила міську владу зареєструвати одне з перших ОСББ і визнати це об’єднання балансоутримувачем будинку, що відкрило шлях до реєстрації та ефективної роботи всіх інших ОСББ. Завдяки її неоціненному досвіду та допомозі в місті Херсоні створено велику кількість таких об’єднань, які на сьогодні є найефективнішім способом управління житловим фондом. Вже кілька років Марина Войтенко займається питанням надання мешканцям гуртожитків міста права на приватизацію їх помешкань. За нашою з нею спільною ініціативою створено Наглядову раду з питань утримання гуртожитків, як дієвий орган по допомозі мешканцям гуртожитків в їх самоорганізації. Ці ділові якості і стали вирішальними для членів бюро Херсонської міської партійної організації ВО «Батьківщина» при затвердженні Марини Войтенко членом Виконкому Херсонської міської ради, який відповідає за житлово - комунальне господарство.

Володимир Сичов є одним з кращих аудиторів міста. У Виконком ми делегували його для аналізу формування, витрачання та виконання бюджету міста та контролю за фінансовою документацією. Кількість зауважень, яку Сичов робить до фінансових документів, підготовлених працівниками Виконкому, підтверджує правильність нашого вибору.* Вы были первым замом мэра Сальдо в 2002-2003 году. Что изменились в

лучшую сторону? Бывших "сальдовцев" не бывает, это на всю жизнь.


З посади заступника міського голови я пішов саме через невідповідність принципів роботи команди Сальдо з моїми особистими поглядами на життя пропрацювавши на цій посаді 4 місяці. В той час я був депутатом міської ради і очолював бюджетну комісію, знаходячись в опозиції до політики Сальдо. За часів президентства Кучми людей, які критикували владу в Херсонській міській раді було не багато – 2-3 людини. Було всяке: і погрози, і спроби фізичної розправи. Якийсь період від силових структур навіть вдома ночувала охорона, розуміючи реальність погроз.* Что изменилось в партийной организации с тех пор, как Вы были

избраны ее руководителем? Каковы Ваши планы как руководителя областной

партийной организации?


Коли я прийшов до обласної партійної організації у 2005 році це був невеликий, але дружній колектив. Ми розуміли, що нашим першочерговим завданням був вихід організації на серйозну політичну арену області з метою впливу на політичні та економічні процеси. За результатами виборів 2006 року БЮТ сформував фракції та депутатські групи в більшості місцевих рад області. Представників БЮТ було обрано головами Білозерської, Великоолександрівської та Голопристанської районних рад, заступниками – депутатів від БЮТ Верхньорогачицької, Херсонської міської та Дніпровської районної в місті Херсоні рад. Представники нашої політичної сили увійшли до складів Виконкомів рад всіх рівнів. З’явилися партійна газета «Пряма мова. Херсон» та додатки до неї, партійний сайт promova.info, відкрито прес-центр та мережу громадських приймалень. Проведено перереєстрацію членів партії, налагоджено їх електронний облік. Партійну організацію структуровано, налагоджено роботу в первинних партійних організаціях.

Результатом політичної боротьби будь-якої партії є її представництво в радах всіх рівнів. Тому зараз, окрім щоденної громадської та благодійної роботи, проведення чисельних політичних акцій, увага організації буде прикута до виборів депутатів місцевих рад та міських, сільських, селищних голів.


* Есть тема. Те кто сторонники ПР задают вопросы типа какие ваши

планы, как вы улучшили жизнь страны, какой вы класный и т.д., а

сторонники БЮТ задают вопросы критического плана. Например: а правда

ли Юрий Витальевич, что Сальдо ваш кум. Логика такая - ПР у власти и

их успраивает чтобы БЮТ оставался такимже беззубым в городе и области

как сегодня. БЮТ должен хотеть изменения ситуации и поэтому нужны

качественные изменения, а с такой политикой как сегодня это

невозможно. С праздником победы. Победа будет за нами с Одарченко или

без него.


По-перше, Володимир Сальдо не мій кум. Думаю, що чутки про кумівство – це звичайна політична технологія. БЮТ на Херсонщині не беззубий. Наша політична сила має чітку позицію з великої кількості питань, що турбують громаду. Саме позиція БЮТ дозволила запустити Херсонську ТЕЦ напередодні опалювального сезону, дозволила дачникам-пільговикам отримати безкоштовно послуги з перевезення на присадибні ділянки річковими теплоходами двічі на тиждень минулого року, дала змогу 750 працівникам комбайнового заводу поновитись на робочих місцях з компенсацією втраченої заробітної плати. Цього року ми не дали розграбувати мисливські угіддя області, постійно боремось з рейдерами, що хочуть знищити зрошувальні системи. Зараз боремось проти вирубки дубової рощi суперамаркетом “Амстор”.

Загальну оцінку нашої діяльності дали виборці. По місту Херсону рівень нашої підтримки склав майже 40%, а по області біля 35%.


* Господин Одарченко, совсем недавно вы подписали с партиями и

общественными движениями области договор о сотрудничестве. Расскажите

о первых шагах данного образования?


5 травня відбулося перше організаційне засідання Зборів учасників Угоди про спільну діяльність у соціально-економічній і політичній сферах. В засіданні прийняли участь керівники політичних партій та громадських рухів Юрій Одарченко («Батьківщина» - БЮТ), Віктор Ващук (НРУ), Євген Сутулов («Молодий Народний Рух»), Ігор Калінін (ХДС), В’ячеслав Жураківський (ПРП), Олександр Юхненко («За Україну»), Сергій Басюк («Примирення і Єднання»), Володимир Косюк («Громадянська позиція»), Максим Коропчук («Зарево»), Олена Колісниченко («Союз українок України»), Євген Алхімов («Молода нація»), Микола Оленковський («Конгрес української інтелігенції»), Артур Мадатян («Молодіжний Союз «Наша Україна»), Олександр Сокол («Молодий Рух»).

На засіданні Зборів, зокрема, вирішили створити опозиційний до Херсонської міської ради Виконавчий комітет, обговорили основні напрямки його діяльності та його склад. Свої пропозиції до складу комітету учасники угоди подадуть вже найближчим часом. Відомо, що від «Батьківщини» до складу Комітету вже запропоновано Володимира Миколаєнка, Ларису Оленковську, Сергія Тріщановича.

Прийняті рекомендації про підписання угод про спільну діяльність у соціально-економічній і політичній сферах міськими і районними організаціями учасників угоди та утворення опозиційних до місцевих рад всіх рівнів виконавчих комітетів.

Також на сьогодні до угоди долучилися Ганна Зарудня («Християнсько-демократичний союз жінок»), Катерина Гандзюк («Батьківщина молода»), Олександр Лазаренко (ХДСМ), Лариса Саулькіна («Жінки Батьківщини»), представники КУН, Європейської партії, «Народної Самооборони».


* Юрий Витальевич, ваше мнение почему не все партии и общественные

организации, которые исповедают национально-демократические ценности

подписали договор о совместных действиях оппозиции?


Абсолютна більшість політичних організацій області Угоду підписали. Не підписана вона представниками ВО «Свобода», але мушу зазначити, що крайній радикалізм, який сповідують і ВО «Свобода» і Сергій Кириченко, який примкнув до їх рядів, не є для нас прийнятним. Крім цього, ми пропонували співпрацю партії «Сильна Україна». Але, нажаль, зв’язок, що існує між Партією Регіонів і цією політичною силою не дозволяє їм вступити до нашого об’єднання.


* Сколько Вы подготовили законопроектов за время своего депутатства?

Сколько из них уже приняты? О чем они? Какие Ваши законопроекты еще

ждут рассмотрения?


Мною підготовлено біля 20 законопроектів (за останні два роки 11) та біля 10 поправок до чинних документів (4 за останні два роки). В тому числі Закон України «Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків», Закон України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», Закон України «Про передачу державного пакета акцій ВАТ "Херсонська ТЕЦ" в комунальну власність Херсонської міської ради», Закон України «Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо підслідності кримінальних справ про організацію та проведення азартних ігор (здійснення грального бізнесу)», законодавчі ініціативи щодо стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу, про повернення до державної власності «Херсонського машинобудівного заводу».

Чекають на розгляд законопроект про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Херсонській області та підготовлена мною програма функціонування i розвитку міського електротранспорту в Україні.

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Верховної Ради України на своєму засіданні, що відбулося 16 червня, затвердив концепцію Державної програми розвитку міського електротранспорту, розроблену робочою групою по розробці пропозиції для Кабінету Міністрів України до програми пріоритетного розвитку електротранспорту з метою спонукання Уряду до вирішення нагальних проблем міських пасажирських перевезень, яку я очолюю. Також на засіданні Комітету прийнято рішення про внесення Державної програми, підготовленої робочою групою, на розгляд Верховної Ради України як окремого законопроекту, погодженого профільним комітетом.

Законопроект «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Херсонської області», внесений на розгляд Верховної Ради України мною, 16 червня розглянуто на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції. Комітет після детального розгляду законопроекту рекомендував Верховній Раді України прийняти відповідний закон у першому читанні вже на цій сесії. Нагадаю, що законопроект розроблено з метою запровадження на територіях пріоритетного розвитку Херсонської області спеціального режиму інвестиційної діяльності для стимулювання розвитку депресивних територій, створення нових робочих місць, збільшення поставок на внутрішній ринок високоякісних товарів і послуг, створення сучасної виробничої, транспортної та іншої ринкової інфраструктури. Спеціальний режим згідно з законопроектом запроваджується до 1 січня 2035 року.


* Юрий Витальевич, вы как народный депутат наверное владеете

информацией о том по какой системе будут проходит местные выборы? Меня

интересует это будет: чистая мажоритарка, 50 на 50 или открытые

партийные списки? И самый главный вопрос, когда будут местные выборы?


Наскільки мені відомо, дата місцевих виборів стане відомою вже на цьому пленарному тижні. На сьогодні діє пропорційна система. Але в нашій країни можливо очікувати чого завгодно. Нажаль не вперше правила можуть змінитися під час гри, як це було з Законом «Про вибори Президента України». Наша полiтична сила завжди наголошувала на необхiдностi вiдкритих партiйних спискiв, але нова влада цей найбiльш демократичний спосiб не спрймає i не розглядає. Думаю, що якщо вистачить голосів, то Партія Регіонів голосуватиме за варіант 50 на 50, розраховуючи завдяки фінансовому ресурсу провести велику кількість «мажоритарників» в місцеві ради на заході та в центрі країни.* Будут ли чистки в рядах херсонкого БЮТ? Откуда у вас столько "тушек"

в каждой облраде, райраде, сильраде и т.д.? Как будут формироваться

списки БЮТ на местные выборы 2011 года? Где гарантии, что туда снова

не попадут случайные люди (или неслучайные), которые будут голосовать

так, как скажет ПР?


Як Вам напевно вже відомо зараз проходить перереєстрація фракцій БЮТ на всіх рівнях. Зрадники її звісно не проходять. Про інші обласні ради не скажу, а в Херсонській проти одного зi зрадників використано імперативний мандат. Замість нього введено іншу людину. Застосування імперативного мандату проти ще одного депутата поки що зупинено судом. Ми оскаржуємо це рішення. Випадків зрадництва в районних радах у нас нема, в сільських та селищних радах депутати обираються не за партійними списками. Там всі депутати - мажоритарники. Якими б не були наступні вибори до місцевих рад – списки претендентів будуть у вільному доступі, i саме виборцю обирати i персоналії, які представлять ту чи іншу політичну силу, i iдеологiю, яку вона сповідує. У нас є чiткi параметри оцiнки роботи діючих депутатів та претендентів, які зрозумілі кожному партійцю. От по цим параметрам ми i формуватимемо списки на нові вибори.


* Після першого шлюбу ви стали терпимішими до жінок?

Мені 50 років. Це той вік, коли мусиш ставати мудрішим і терпимішим. З другою дружиною ми разом 15 років і я щасливий.


* Юрий, а скажите пожалуйста, как часто вы принимали участие в

побоищах, проходивыших в Раде, можно ли украинцам-не депутатам вести

себя так в обществе, как ведёте себя вы на своём рабочем месте?


Останнім часом регіонали та їх побратими по коаліції знову перетворили Верховну Раду на арену кулачних боїв. Так було і в день ратифікації Харківських угод. На початку пленарного засідання Володимир Литвин оголосив, що коаліція має лише 211 голосів. Тоді представники більшості, маючи на руках карточки «перебіжчиків», затіяли бійку, пробились у накриті державним прапором сектори БЮТ, НУНС та ЄЦ і проголосувати за них, бо не мали довіри до зрадників. Перепало і мені, у зв’язку з чим я подав заяву про нанесення мені ушкоджень депутатом Верховної Ради від Партії Регіонів Василем Стельмашенко в Суворовське РВ УМВС міста Херсона під час бійки в залі засідань Верховної Ради. Згідно с висновком судово-медичного експерту отримані травми є наслідком дії тупим предметом і відносяться к легким ушкодженням. В цей же день я звернувся в СБУ та правоохоронні органи з заявою про порушення карної справи проти Стельмашенко, а також звернувся в Печерський районний суд Києва з заявою про порушення карної справи проти Стельмашенко в порядку приватного звинувачення. Нагадаю, що пан Стельмашенко є однією з головних діючих осіб в біографічній книзі «Донецька мафія», як активний учасник організованих злочинних угрупувань, що діяли в Донецькій області в 80-90-х роках минулого століття. Крім цього, засновані ним комерційні структури звинувачувались у використанні злочинної схеми по ухиленню від сплати податків. Сенс її був в тому, що по домовленості з податківцями підприємству яке відкривалося видавалися податкові векселі з відтермінуванням податкових платежів. Після отримання декількох таких векселів підприємство фіктивно банкротували і закривали. При цьому всі підприємства працювали та виготовляли горілку». Але не про ушкодження, завдані мені, треба говорити. Потрібно, щоб наші громадяни нарешті зрозуміли, що нинішня влада вважає такі методи досягнення свої мети «нормальними і прийнятними». Вчора це неодноразово було підкреслено самими представниками парламентської більшості. Неправильним буде вважати, що це стосуватиметься тільки опозиції. Думаю, вже у найближчий час ми, на жаль, отримаємо підтвердження того, що такі методи застосовуватимуться і проти простих людей, які чимось не догодять владі. Як наприклад, це було у Харкові під час знесення парку.


* Який Ваш місячний прибуток? Тільки чесно...

Трохи більше 14000 гривень.* Уважаемый Юрий Витальевич! Так держать! надеемся на Вас. Вы очень

хороший человек. будьте всегда таким, меньше читайте эти бредни свыше


Дякую за підтримку. Комментариев: 40  ::  Дата: 21 июня 2010   ::  Посмотрели: 4966  
Комментарий написал(a) игорь. Опубликованно: 21 июня 2010 21:45 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Шо зачепухень!!!Ждали ждали-пока проснеться его величество и соизволит ответить своим избирателям .Это как же нужно не уважать газету ,журналистов.Он же не ответил ни на один вопрос---ТРУС И НЕГОДЯЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Комментарий написал(a) марк. Опубликованно: 21 июня 2010 23:55 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Игорь, может ВЫ не умеете читать???

Комментарий написал(a) Игорь. Опубликованно: 22 июня 2010 09:18 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Ха-Ха!!Я умею читать,но вопросы-то не те что задавали люди,а это не честно.Не хватило смелости у Одарченко!!! am Он всегда был трусоват.

Комментарий написал(a) ТигрЮля. Опубликованно: 22 июня 2010 09:30 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 7
ICQ: --
Чепухень - эт точно! Трус да и только! Ответил не по существу, не на все вопросы, да и по всей видимости отвечал вообще не он! Ну и как можно верить нашим депутатам?

Комментарий написал(a) Ростик. Опубликованно: 22 июня 2010 09:35 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Игорь, почитав Ваши сообщения по разным темам могу сказать, что видимо Ваш первый коммент был написан дней за 10 до прочтения ответов. Во всяком случае непонятно на какие вопросы избирателей Ю.В. не ответил и про каких журналистов сейчас Вы ведете разговор.

Некто Тигрюля пошел еще дальше. Это на какой из вопросов он ответил не по существу? Я б на его месте на идиотские вопросы про терпимость к женщинам и тушек в сельских советах ответил бы по существу так, чтоб мало не показалось. Вы, кстати, ответы других политиков читали, или в виду Вашего никнейма ждали именно этих?

Комментарий написал(a) Марк. Опубликованно: 22 июня 2010 12:26 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Плюсмиллион к Ростик. Впервые вижу человека, который без виляний ответил на вопрос про зарплату.

Комментарий написал(a) читач ХП. Опубликованно: 22 июня 2010 15:48 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Шановний АДМІН! Будь ласка, ще раз оприлюдніть всі питання, що були задані п. Одарченко, бо Станіслав всі не запам’ятав. Як що такої можливості не існує, то хоча б назвіть їх загальну кількість, щоб припинити цю суперечку. Особисто мені здається, що питань було значно більше (приблизно 23), але кожний може помилятись. АДМІН не тягніть з відповіддю, бо народ вже перехвилювався, потрібно припинити цю не потрібну суперечку.

Комментарий написал(a) Євген. Опубликованно: 22 июня 2010 16:24 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
читач ХП, я у пошуку знайшов
http://pravda.ks.ua/5102-zadaj-vopros-odarchenko-yuriyu-vitalievichu.html

Комментарий написал(a) Игорь. Опубликованно: 22 июня 2010 16:47 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Шестерок много я погляжу!!!Че ко мне доколупалсь?Я задал вопрос ответа долго долго ждал и не получил!!!Это храктеризует Вашего патрона,хотя какой он нафиг патрон,как был перепуганым прорабом так и остался wink

Комментарий написал(a) читач ХП. Опубликованно: 22 июня 2010 16:52 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Дякую шановний Євген. Дійсно є. Цілком очевидно, ща ТігрЮля правий, чи права, питань задано 25, відповідей отримано на 15. ККД п. Одарченко складає 60%. Далі шановні суперечка не потрібна. Є питання на які відповіді чомусь не знайшлось.

Ростик прокоментируйте, вы такой знающий. Если не можете сами попросите Марка или Стаса. Если некому из Херсона пусть это сделает парень из Белозерки.

Комментарий написал(a) biata. Опубликованно: 22 июня 2010 19:49 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 3
Комментариев: 109
ICQ: --
Ой мальчики, какие вы все злые(((

Половина из вашего 25-штучного списка вообще вопросами не является... Пардоньте мой французский, но адекватный человек не обязан отвечать на высеры вашего головного мозга (вашего - это конкретно Вашего, господин Игорь).

Комментарий написал(a) Слушатель. Опубликованно: 22 июня 2010 22:40 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
biata,
Катя возьми телефон это он ответил на вопросы которые вопросами не являются, а на вопросы еще не отвечал, но это его проблемы и он вообще ни кому, ни чего не должен. Да, а твой французский действительно ни к черту, не то, что у подруг.

Комментарий написал(a) Кирюха. Опубликованно: 23 июня 2010 09:16 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Панове Игорь та Тгренок, чому ви такі злі? Мабуть тому, що це майже єдина політична сила, яка постійно успішно опонує Сальдо? Так, я вважаю що зубастості БЮТ, особливо в обласній раді, не вистачає. Але до чого тут Одар? Підіть просушить свої штани, шановні. Бо ви від своєї лютої ненависті до БЮТ їх звиняйте, обмочились.

Комментарий написал(a) Прихильник. Опубликованно: 23 июня 2010 09:55 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Шановний Кирил. Дякую за підтримку БЮТ. Я так зрозумів, що у обл. раді зубів не має, а де ж вони є? Може у міський? Назвіть прошу хоч декого, а то скоро вибори а за кого голосувати не знаю. Обовязково напішить це дуже важливо.

Комментарий написал(a) африка. Опубликованно: 23 июня 2010 12:58 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Сразу видно кто зарплату отрабатывает!!!!Жалко говорить не о чем,видела я Вашего Одарчича--одно слово МУ-МУ,ни рыба ,ни мяса

Комментарий написал(a) biata. Опубликованно: 23 июня 2010 17:04 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 3
Комментариев: 109
ICQ: --
Слушатель, Игорь и прочие боты, а в чем проблема писать от зарегеных юзеров?))) Страшно??? Или будет заметно, что это не комменты, а монолог политических лузеров?

И (о! да!), сразу видно, кто тут зарплату отрабатывает)

Комментарий написал(a) Игорь. Опубликованно: 23 июня 2010 23:40 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Биата или как Вас там,зар(ы)егеная ВЫ или нет чего Вам от меня нужно!!!Я 6 лет работал в Будмеханизации и чего стоит Бездарченко знаю.Я задал ему вопрос и ждал ответа...Предприятие он наше угробил а обещал всем золотые горы.

Комментарий написал(a) Кирюха. Опубликованно: 24 июня 2010 08:30 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
На прохання Прихильника називаю прізвища Богданов, Гаврилюк, Николаєнко та інш. А у злобній переписці з паном Ігорем не бачу ніякого сенсу. Навіщо це вам усім?

Комментарий написал(a) biata. Опубликованно: 24 июня 2010 10:09 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 3
Комментариев: 109
ICQ: --
Як це навіщо??? Прийшла якась невідома хамська потвора, прикривається давнім знайомством з нормальною людиною, анонімно називає його брехуном. От мені й цікаво, хто ж там ховається за абстрактним ніком?!

Комментарий написал(a) серьога. Опубликованно: 26 июня 2010 22:48 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 295
ICQ: --
Цитата: Ростик
Я б на его месте на идиотские вопросы про терпимость к женщинам

він знає про що мова :)

знатний срачік

Комментарий написал(a) ВО Свобода. Опубликованно: 29 июня 2010 13:40 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
То ж виходить що ВО СВОБОДА крайні радикали, а Тимошенко-Капітельман, а також колишній лепший друг Сальдо віртуальний нардеп Одарченко - це національна Еліта!?!?
Ваша пісня майже закінчилась, шановні представники ПРИБЮТ!!!!!! Майбутнє належить НАМ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Комментарий написал(a) biata. Опубликованно: 30 июня 2010 09:59 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 3
Комментариев: 109
ICQ: --
Бідні хворі люди... recourse Чого нормальною правою ідеєю в Україні скористались такі придурки???

Комментарий написал(a) edel. Опубликованно: 30 июня 2010 10:57 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Гарланить "Слава Україні" многие способны.
Выбирать новые партии, которые ничем не отличаются от предыдущих тоже любимое занятие. Только нового у этих партий только зарегистрированный товарный знак.
На мой взгляд тут все такие праведные собрались, а БЮТ вам жить счастливо мешает.

Очень интересно бы услышать ответы Игоря на вопросы biata.

Комментарий написал(a) Патриот. Опубликованно: 30 июня 2010 15:22 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
biata,
Вы случайно не Юрий Витальевич? wink

Комментарий написал(a) Все знаю о БЮТ. Опубликованно: 30 июня 2010 19:32 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Уважаемый Патриот? Вы не правы(реч идет о biata). Она не Юрий Витальевич. Она Катя Ганзюк депутат обл. совета, невестка Гаврилюка Вити (деп. гор. совета). Отвечает на вопросы из офиса, с разрешения Стаса Трошина, после того как уходят старшие.
Знаю бо там роботаю.

Комментарий написал(a) edel. Опубликованно: 1 июля 2010 11:01 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Все знаю о БЮТ - у Екатерины появился свой пресс-секретарь ))))

Комментарий написал(a) Папка. Опубликованно: 1 июля 2010 11:38 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Кто сказал что он назвал реальную зарплату??? Я думаю ни для кого не секрет про туже Строймеханизацию.Я молчу о другом бизнесе

Кто сказал что он назвал реальную зарплату? )))) то что он владеет одной только Строймеханизацией для кого-то секрет или как? Я молчу уж о другом бизнесе

Комментарий написал(a) Патриот. Опубликованно: 1 июля 2010 11:43 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Все знаю о БЮТ, Большое спасибо за уточнение! Теперь всё встало на свои места bully


biata, Шановна пані Катя Ганзюк, придурка ви зможете побачити тільки після того, як подивитесь у winked дзеркало!

Комментарий написал(a) biata. Опубликованно: 2 июля 2010 15:38 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 3
Комментариев: 109
ICQ: --
ммм. а я разве скрываюсь за анонимным ником? мой блог общедоступен, тут все комментирую от своего имени, а не прячусь как крыса за никами вроде Патриот (хоть совсем не патриот) и Всё знаю о БЮТ (хоть ничерта не знаю, ибо давно меня оттуда погнали метлой поганой). Правильно говорю, уважаемые господа?

Шановний пан Патриот! Я обожнюю дискусії у стилі "сам дурак". І відповідаю Вам. Сам дурак! am

ПС: срачик знатный, ага smile

Комментарий написал(a) vovkas. Опубликованно: 4 июля 2010 21:45 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 5
Комментариев: 2272
ICQ: --
Шош вы Катю сдали, бестолочи? wink
Мужики еще, блин wink

Катю, я б на вашем месте вычислил отого Все знаю о БЮТ в вашем офисе, и пообщался бы с ним с помощью паяльника и утюга bully

Назад 1 2 Далее


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн