Освітлення у поході

     

Погодьтесь, підбирати спорядження для походу потрібно свідомо задля вашої ж безпеки та щоб відчути якомога більше насолоди він самого процесу. Отож, якщо ви плануєте і в темну пору доби залишатись в диких умовах, то радимо подбати про таке освітлення на terraincognita.com.ua, яке підійде саме Вам. Зазвичай ліхтарі для походів захищені від вологи та міцніші, вони важать менше та компактніші за звичайні, використовують менше енергії, також можна переключати режими від економного до найпотужнішого, коли потрібно. Існують як ручні, так і налобні ліхтарі, які користуються великою популярністю через те, що звільняють обидві руки.

Дуже зручно користуватись налобними ліхтарями, якщо потрібно розкласти намет в темряві, чи зібрати гілля для багаття тощо. Також користуються популярністю кемпінгові лампи, що забезпечать вашу компанію потужним світлом на місці зупинки, можуть бути як світлодіодні, що працюють від акумулятора чи на батарейках, так і газові, для яких потрібен балон. Підбирається вже в залежності від характеру вашого відпочинку та функцій, що буде виконувати. Так, світлодіодні ліхтарі легші та компактніші. Для газових потрібні балони, проте вони можуть забезпечувати одразу ж і теплом також. На просторах інтернету є багато різних відеооглядів, що для чого більше підходить, але ж знаєте самі, що інколи там можна знайти інформацію і недостовірну, тому краще звернутись до професійних консультантів у виборі туристичного спорядження. 

Якраз такі і працюють у фірмових магазинах TerraIncognita за адресами:

  • м. Київ, вул. ГнатаХоткевича , 8
  • м. Львів, вул. Пекарська, 26
  • м. Одеса, вул. Ніжинська, 37

Важливо, що продавці-консультанти в цих магазинах не лише досконало обізнані в теорії, але й самі часто вирушають в походи, тому можуть підказати певні хитрощі з власного досвіду.

Якщо ви живете в іншому місті, чи просто далеко добиратись до магазинів, заходьте на сайт www.terraincognita.com.ua , де можна переглянути весь перелік наявних товарів та обрати якісне спорядження за розумною ціною. Сумніваєтесь, що обрати? Напишіть на сторінку у Facebook чи зателефонуйте за номерами: +38 098 62 555 74, +38 093 62 555 74. Запитуйте, обирайте та замовляйте доставку туристичних ліхтарів чи іншого спорядження в будь який куточок України.

Вдалих покупок та приємного відпочинку. Подорожуйте в задоволення!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *