Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Держкомнацрелігій надав Уряду пропозиції щодо зменшення тарифів на опалення для Церков і релігійних організацій
Враховуючі звернення церковних громад про значне підвищення тарифів на опалення культових споруд, Державний комітет України у справах національностей та релігій підготував відповідні пропозиції.

Комітет запропонував Уряду встановити, що для релігійних організацій застосовуються тарифи на опалення, сформовані для населення, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Як повідомили ІРС у Держкомнацрелігій, така ініціатива обумовлена значним подорожчанням тарифів на опалення для усіх категорій споживачів, зокрема у м. Києві, про що раніше повідомлялось у репортажі ТСН про становище костелу Св. Олександра та інших церковних споруд.

Подорожчання послуг з опалення стало особливо відчутно для релігійних організацій, які за рахунок пожертв утримують в тому числі і пам’ятки історії та архітектури, маючи при цьому неприбутковий статус.

У зв'язку з цим, Держкомнацрелігій звернувся до Уряду з пропозицією внести доповнення до постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 року №955, яким затверджено Порядок формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Зокрема Комітет підготував проект відповідної урядової постанови. Документ передбачає доповнення пункту 3 чинного Порядку, який диференціює категорії споживачів на три групи – населення, бюджетні установи та інші споживачі, положенням про те, що “Для релігійних організацій використовуються тарифи, що сформовані для населення”.

Таким чином буде розв’язано проблему нарахування релігійним організаціям вартості послуг за опалення культових та допоміжних споруд за найвищим тарифом, що існує зараз та застосовується одночасно і до Церков, і до комерційних підприємств.

Важливо відзначити, що така поправка врегулює питання зменшення тарифів на послуги опалення для релігійних організацій на всій території України.

На думку голови Держкомнацрелігій Юрія Решетнікова, прийняття запропонованих змін “суттєво зменшить фінансове навантаження на релігійні організації, дозволить їм у подальшому користуватись послугами централізованого теплопостачання, своєчасно і у повному обсязі здійснювати розрахунки за отримані послуги”.

У Комітеті також вважають, що внесення такого уточнення до тексту постанови Кабміну “відповідає загальній політиці держави щодо релігійних організацій, які сплачують за електроенергію та газ за тими самими тарифами, як і населення”.

Окрім цього, подібні зміни дозволять продовжити політику Уряду та зрівняти становище тих релігійних організацій, які опалюють церковні споруди шляхом використання природного газу за тарифами як для населення, що передбачено постановою Кабміну №989 від 03.09.2009 р., та тими, які користуються послугами централізованого опалення та змушені платити за найвищим тарифом.

Окремо слід нагадати, що факти підвищення комунальних тарифів у столиці, які пізніше скасовувались різними органами влади як необґрунтовані, свідчать про актуальну потребу у державному та громадському контролі за процесом ціноутворення та формування тарифів органами місцевого самоврядування.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 23 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1714  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода