Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Звернення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з нагоди другого туру виборів Президента України
Дорогі брати і сестри, шановні співвітчизники!


7 лютого 2010 р. відбудеться голосування у другому турі виборів Президента України. Український народ з двох кандидатів повинен обрати людину, яка на наступний термін очолить нашу державу.

Це – важливий і відповідальний вибір. Адже від особи Глави держави багато в чому залежить той шлях, яким суспільство і країна йтимуть у своєму розвитку протягом наступних років.

Церква не втручається у політичний процес, але Церква не існує поза життям суспільства. Тому Церкві, віруючим не може бути байдуже – хто очолить Україну. Ми хочемо, щоби була обрана найбільш гідна особа, людина, яка би достойно керувала державою та гідно представляла її у міжнародних відносинах.

Як віруючі ми розуміємо, що владу дає і відбирає Господь, в тому числі – і через волевиявлення громадян під час голосування. Тому найперше я закликаю всіх до посиленої молитви за Україну, за чесні й справедливі вибори Глави держави, за мир і злагоду в нашому суспільстві. Нехай звершиться воля Божа!

Але усвідомлення того, що все в руках Божих, не повинно ставати приводом для бездіяльного споглядання. Справді – Бог веде людину до кращого в цьому житті та до спасіння у житті вічному. Але веде не без її участі! Ми повинні співдіяти Богові як у справах духовних, так і у справах життєвих – обирати добро та відкидати зло.

Бог наділив свободою волі й вибору кожну людину. Але свобода накладає на нас відповідальність за вчинений вибір. Цієї відповідальності не уникне ніхто. Бо навіть бездіяльність – це теж вибір, і той, хто не обирає добро, коли може це зробити, – обирає зло.

Бог дарував нам свободу й державну незалежність. Це покладає на нас, громадян України, велику відповідальність за те, як ми скористаємося цим даром – будемо його примножувати, чи змарнуємо; зміцнимо нашу свободу й незалежність, чи втратимо її, розмінявши на обіцянки примарних благ, як Ісав за юшку продав своє первородство.

День голосування 7 лютого – це день випробування нашого суспільства на зрілість та відповідальність. Це день, коли своєю громадянською позицією кожен дає відповідь на питання – чи гідні ми бути незалежним і державним народом?

Тому закликаю всіх, хто цінує свободу й незалежність України – в день 7 лютого обов’язково прийти на виборчі дільниці, взяти участь у голосуванні та обрати ту особу з двох кандидатів, яка на вашу думку є найбільш гідною очолювати державу на посаді Президента протягом наступних років.

Під час вибору закликаю керуватися в першу чергу не особистими вигодами, а благом України. Згідно до існуючого закону про вибори за наслідками голосування один з двох кандидатів в будь-якому разі стане Президентом нашої держави. Тому кожному належить обрати – хто з цих двох відомих вам політиків більш гідний стояти на чолі нашої країни. Не голосуйте «проти всіх», бо такого Президента не може бути у держави. Віддайте свій голос за ту особу, яка, на вашу думку, буде відстоювати українську незалежність, зміцнюватиме суверенітет, сприятиме духовному відродженню нашого суспільства.

Вірю, що Господь, який подарував нам незалежність, дасть українському народу мудрість зробити правильний вибір. Ще раз закликаю всіх відповідально поставитися до свого громадянського обов’язку, проголосувати за Україну, за її незалежність та краще майбутнє!

Закликаю на всіх вас Боже благословення!

ФІЛАРЕТ,
Патріарх Київський
і всієї Руси-України Комментариев: 0  ::  Дата: 28 января 2010   ::  Посмотрели: 1332  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода