Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Наша церква – збудуємо її разом
Історія України писалась не лише славними діяннями наших видатних державних та духовних мужів, а й повсякденними, буденними справами мільйонів наших пращурів, у світогляді яких найважливіше місце посідала релігія.

Православ'я вже понад тисячу років відіграє визначальну роль у формуванні духовного світогляду та національних ознак нашого народу, з ним пов'язані всі наші найвизначніші культурні надбання. Віра Православна надавала духовної наснаги нашим прапрадідам та дідам в їхній нескінченній, виснажливій праці, у численних війнах та голодоморах, що перетворюють людину в безсловесну худобину. «І лише Віра та народна творчість не давали нашому предку зачерствіти душею і зберігали в ньому Людину» (В. Перерва, Н. Пасічник).

На моє глибоке переконання, трансформація українського суспільства, його Вихід із тенет руского міра до демократії, перехід від деградації моральних засад суспільства до норм цивілізованого життя, ліквідація повального зубожіння можливі лише через укорінення християнських моральних засад у свідомості українців, у поверненні до Православної Віри наших пращурів. На виснажливому шляху реформ українська державна влада може надійно опиратись лише на національну церкву. Чи зацікавлена українська церква, патріарх якої проживає в іншій країні, у процвітанні чужого йому народу? Патріарх-чужинець передусім переймається інтересами свого народу, своєї держави.

Як приклад, нещодавно учасники зборів громадськості УПЦ МП закликали Президента України В. Януковича, «якого православна громадськість активно підтримувала на президентських виборах», прем’єр-міністра, Верховну Раду «надати канонічній Православній Церкві в Україні статус домінуючої». «Торгаші та міняйли» з ВГО «Православний вибір», Православного братства Олександра Невського, Руху росіян України (ВКСОРС), Союзу православних братств України (СПБУ), Народного собору, Київського губернського відділення Союзу Російського Народу вимагають своє матеріальне сьогодні і зовсім не переймаються відбудовою Єрусалимського Храму в свідомості українців, не формують громадську думку в підтримку економічних реформ «свого» уряду. З подивом прочитав у їхньому «рахунку-фактурі» українській державній владі, що генотип, який дарується Богом кожній людині при народженні, виявляється, був сформований «церквою з більш ніж 1000-річною історією» (http://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/41813/). Очевидно, у наступному «рахунку-фактурі» господа з різношерстих організацій руского міра напишуть (як підставу для одержання матеріальних преференцій), що вони створили Адама і Єву…

У своєму інтерв’ю «Українському тижню» (№ 9 (142) від 16.07.10 р.) Його Святість Патріарх УПЦ КП Філарет зазначає: «Якщо говорити про вплив, то УПЦ КП підтримують українська інтелігенція і громадські організації. А УПЦ МП – певні політичні партії та українські бізнесмени. Тому УПЦ МП фінансово багатша, а УПЦ КП – бідніша. Та оскільки діє ідея, ми сильніші.» (http://cerkva.info/en/interviews/647-ut-int.html)

З метою фінансового сприяння розбудові української православної церкви ми разом започатковуємо благодійний проект «Наша церква – збудуємо її разом!» (www.nasha-cerkva.info) Кожен може підтримати проект, вносячи пожертви через кредитні картки, мобільні термінали, поштові перекази чи в будь-який інший спосіб. Гривня до гривні, ми разом назбираємо потрібну суму і збудуємо Православний Храм у провінційному українському містечку Ружині. Збудований нами Храм, безперечно, стане духовним центром селища, врятує його майбутні покоління від насилля, наркоманії, пияцтва та бездуховності. Ми ж будемо сподіватися, що наші діти й онуки та онуки і діти прихожан відновленого нами храму сформують більш людяне й моральне суспільство, ніж те, у якому нині живемо ми. Ми збудуємо для них це суспільство разом!

Прошу приєднатися до доброї справи і зробити свій внесок у неї. Десять, двадцять гривень – і Ваша посильна пожертва стане однією із цеглинок у стіні цього Храму, однією із бруківок у довгому шляху до морального відродження нашої України.


З надією та вдячністю за Вашу допомогу,
проф. Сергій Ярмолюк Комментариев: 4  ::  Дата: 23 апреля 2011   ::  Посмотрели: 2132  
Комментарий написал(a) Георгий. Опубликованно: 23 апреля 2011 21:21 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 1
Комментариев: 134
ICQ: 78467367
Подайте попу на лексус :)

Комментарий написал(a) top. Опубликованно: 24 апреля 2011 09:49 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
<зубожіння можливі лише через укорінення християнських моральних засад у свідомості українців, у поверненні до Православної Віри наших пращурів>
насколько я помню пращуры были язычниками, и в нашем менталитете самое доброе, что осталось чаще языческое, взять хотя бы эти милые корзинки с пирожками
))

Комментарий написал(a) Георгий. Опубликованно: 25 апреля 2011 21:01 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 1
Комментариев: 134
ICQ: 78467367
Даже вера Православная ! :)... Славим Правь !!! Славяне !!!...
Причем тут христанутые, не пойму.

Комментарий написал(a) нормальный. Опубликованно: 19 мая 2011 09:24 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Ну да чем больше церквей и тунеядцев в рясе -попов,тем народ зажиточнее щасливее, они ( попы) что то производят, сеят. Это так же можно сравнить с , чем больше винных магазинов и наркоманских притонов тем народ радостнее и лучше живет

В Киеве столько церквей , и что там нет воров грабитей наркоманов проституток, от увеличения кол-ва попов жизнь лучше не станетДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее