Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Про підвищення пенсійних виплат
В редакцію газети звернулася Полієктова Ніна Леонідівна з Голої Пристані, котра отримує пенсію за віком, з проханням пояснити, як буде проведено перерахунок пенсії з 1 січня 2010 року?

З цього питання консультує заступник начальника управління - начальник відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в Голопристанському районі Бурлакова Л.О.:

- Законом України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" затверджено нові розміри соціальних стандартів: розміри прожиткових мінімумів для різних категорій громадян та розмір мінімальної заробітної плати.

Прожитковий мінімум для непрацездатних громадян з 1 січня поточного року становить 695 грн, з 1 квітня - 706 грн, з 1 липня - 709 грн, з 1 жовтня -723 грн, з 1 грудня - 734 грн.

Протягом 2010 року 5 разів будуть змінюватись розміри пенсійних виплат у зв'язку зі зростанням розмірів прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян.

Головним управлінням проведено масовий перерахунок пенсій автоматизованим способом. З 4 травня поточного року виплата пенсій проводиться відповідно до встановлених графіків за основними та додатковими відомостями.

В додаткові відомості включені доплати по перерахунку пенсії згідно із Законом України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" за травень 2010 року. Про порядок проведення доплат по перерахунку за січень - квітень ц. р. буде проінформовано додатково.

Пенсійні справи, по яких протягом січня-квітня 2010 року проводились перерахунки пенсій за заявами пенсіонерів за додатковим заробітком та стажем роботи, при зміні групи інвалідності, у разі виїзду дітей, які втратили годувальника, за межі області, будуть відпрацьовуватись спеціалістами підвідомчих управлінь Фонду протягом травня в індивідуальному порядку. Після проведення індивідуальних перерахунків доплати будуть виплачені після 20 травня 2010 року.

За кожний рік стажу понад 25 років для чоловіків та 20 років для жінок розмір пенсії збільшується на 1 відсоток від розміру трудової пенсії, обчисленої відповідно до ст. 27 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", але не більше 1 відсотка від прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян.

http://www.visnyk.org Комментариев: 0  ::  Дата: 27 мая 2010   ::  Посмотрели: 2211  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама