Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Как пересчитать тарифы по квартплате?
Для получения перерасчета по квартплате необходимо:

1. Составить заявления о перерасчете оплаченной квартплаты и зачислении переплаты в счет будущих платежей (пример прилагается).

Заявление составляется в двух экземплярах: одно для обслуживающей организации, а второе Вам для отметки.

К заявлению обязательно приложить копии судебных решений, которыми отменены решения исполкома об утверждении тарифов (прилагаются).

2. Подать заявление в обслуживающую организацию (ЖЕК, ЖСК, т.п.)

Заявления нужно подавать в ЖЕК, при чем второй его экземпляр с отметку о получения остается у Вас.

Если Вам отказывают в его принятие или в получении отметке на вашем экземпляре заявления его необходимо отправить по почте (ценным письмом с описью).

3. В случае если после рассмотрения этого заявления ЖЕК все же откажет Вам в получении перерасчета, вы можете защитить своё право на его получение в судебном порядке.

C 10 ноября «Відродження Херсона» открывает информационно-консультационный центр, обратившись в который вы можете получить полную юридическую поддержку по перерасчету коммунальных тарифов.

Адрес информационно-консультационного центра: Херсон, коммунаров, 11, тел. 39-35-27

Образец заявления:Керівнику
(вказати назву обслуговуючої організації)

(вказати ПІБ керівника)

(вказати ваше ПІБ)

що проживає за адресою:

ЗАЯВА


Ваша обслуговуюча організація надає мені послуги з утримання будинку та прибудинкової території, ці послуги я вчасно та у повному обсязі оплачую.

Нещодавно мені стало відомо, що тарифи за якими я платив(ла) скасовано судом, однак чомусь квартплата нараховувалась по вже скасованим тарифам.

Так, 23.10.2007 року втратили чинність рішення Виконавчого комітету Херсонської міської ради №№ 373, 486 та 536, якими затверджено тариф на ці послуги у розмірі 0,6477 грн. за 1 кв.м., а нові тарифи затверджено лише 01.10.2008 року. Тому розмір квартплати в період з 23.10.2007 р по 01.10.2008 року слід обраховувати за ставкою 0,22 грн. за 1 кв.м. (цей тариф затверджено розпорядженням голови ХОДА № 190).

Таким чином, у мене утворилась переплати з послуг по утриманню будинку та прибудинкової території.

У зв’язку із зазначеним вимагаю здійснити перерахунок сплаченої мною квартплати у період з 23.10.2007 року по 01.10.2008 року, а різницю зарахувати в рахунок майбутніх платежів.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 10 ноября 2009   ::  Посмотрели: 2589  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют