Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Спеціальний режим оподаткування: консультація
Сільськогосподарське підприємство здійснює продаж товарів, які частково підпадають під спеціальний режим оподаткування з ПДВ.

В якій декларації з ПДВ необхідно відобразити податкові зобов'язання, нараховані на дату отримання попередньої оплати за товари, якщо не визначена фактична частка товарів у межах спеціального режиму оподаткування?
Відповідно до п. 5.1 Порядку заповнення і подання податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 30.05.1997 р. N 166 (зареєстрованого в Міністерстві Юстиції України 09.07.1999 р. за N 250/2054) для платників, які зареєстровані як суб'єкти спеціального режиму оподаткування, у податковій декларації (скороченій) з ПДВ відображаються лише операції, пов'язані із сільськогосподарським виробництвом, інші операції - у податковій декларації, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом, відповідно до редакції абзацу третього підпункту 81.15.1 пункту 81.15 статті 81 Закону України від 03 квітня 1997 року № 168/97-ВР „Про податок на додану вартість” (далі – Закон).

Згідно з 7.3 статті 7 Закону датою виникнення податкових зобов'язань з поставки товарів (робіт, послуг) вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: або дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку як оплата товарів (робіт, послуг), що підлягають поставці, або дата відвантаження товарів, а для робіт (послуг) - дата оформлення документа, що засвідчує факт виконання робіт (послуг) платником податку.

Платники - суб'єкти спеціального режиму оподаткування повинні забезпечити ведення окремого обліку операцій, пов'язаних із сільськогосподарським виробництвом, та інших операцій.

Якщо сільськогосподарське підприємство на момент отримання попередньої оплати за поставлені товари не має можливості визначити фактичну частку товарів, які поставлятимуться у межах спеціального режиму оподаткування, а які - у загальному порядку, то податкові зобов'язання, нараховані на дату такої оплати, відображаються у загальній податковій декларації, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом.

Після здійснення фактичної поставки товарів і визначення у ній фактичної частки сільськогосподарських товарів у межах спеціального режиму оподаткування, платником податку здійснюються відповідні коригування у податковому обліку.

Ірина Воротинцева, головний державний податковий інспектор відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Херсонській області Комментариев: 0  ::  Дата: 10 марта 2010   ::  Посмотрели: 1756  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют