Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Затверджено Порядок прийняття в експлуатацію житлових приміщень
З метою встановлення механізму та умов прийняття в експлуатацію закінчених переплануванням та/або переобладнанням житлових приміщень (квартир, кімнат у гуртожитку), виконавчим комітетом міської ради затверджено Порядок прийняття в експлуатацію закінчених переплануванням та/або переобладнанням житлових приміщень (квартир, кімнат у гуртожитку) та Форму Акта готовності житлового приміщення (квартири, кімнати у гуртожитку) до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання.

Порядок установлює механізм та умови прийняття в експлуатацію закінчених переплануванням квартир у багатоквартирних житлових будинках та кімнат у гуртожитках із збереженням несучої конструкції будівлі, без перевищення допустимих навантажень на перекриття, стіни та фундаменти, за умови дотримання існуючих архітектурно-планувальних вимог, державних будівельних норм та правил.

Прийняття в експлуатацію закінчених переплануванням та/або переобладнанням об'єктів полягає у підтвердженні готовності цих об'єктів до експлуатації відповідно до погодженої в установленому порядку проектної документації шляхом складання Акта готовності житлового приміщення (квартири, кімнати у гуртожитку) до експлуатації після проведення перепланування та/або переобладнання.

Замовник для прийняття об'єкта до експлуатації звертається із заявою на ім'я голови технічної комісії, утвореної виконавчим комітетом міської ради.
Технічна комісія розглядає надані документи та приймає рішення, яке оформлюється протоколом та підписується всіма присутніми членами технічної комісії.
У разі наявності зауважень, за результатами роботи технічної комісії,
або відмови, замовникові в письмовій формі надається обґрунтована відповідь, копія відповіді надається до Інспекції. Замовник зобов'язаний забезпечити усунення недоліків, зазначених у зауваженнях.

Після підписання Акта готовності (у 3-х примірниках) всіма членами технічної комісії, він затверджується головою технічної комісії та реєструється Інспекцією.
Протокол засідання комісії, один примірник Акта готовності, відмови в погодженні та затвердженні, заяви разом з доданими до них документами зберігаються Інспекцією.

Датою прийняття об'єкта в експлуатацію після перепланування (переобладнання) є дата затвердження Акта готовності, який є підставою для звернення до ХД БТІ щодо коригування технічного паспорта житлової будівлі.

На підставі внесених змін, які несуть за собою зміни загальної площі квартири у приміщеннях, власник, наймач житлового приміщення у багатоквартирному житловому будинку, кімнати у гуртожитку повинен у місячний термін звернутися до підприємства, що обслуговує житловий будинок (гуртожиток), для проведення перерахунку оплати експлуатаційних витрат та комунальних послуг, які пов'язані з поточним утриманням приміщення. Перерахунок оплати здійснюється з дати затвердження Акта готовності.

Спори, пов'язані з прийняттям в експлуатацію об'єктів після перепланування та/або переобладнання, вирішуються в установленому законом порядку. Експлуатація не прийнятих у встановленому законодавством порядку об'єктів забороняється.

У разі виявлення факту експлуатації перепланованих та/або переобладнаних житлових приміщень без наявності Акта готовності, затвердженого відповідно до цього Порядку, Інспекцією готується пакет документів та надається до управління містобудування та архітектури міської ради для вивчення та вжиття відповідних заходів. Комментариев: 1  ::  Дата: 3 марта 2010   ::  Посмотрели: 7268  
Комментарий написал(a) Oleksandr Debelij. Опубликованно: 14 марта 2010 07:54 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Просьба применять точные формулировки в названии испекций и комиссий, указывать их расположение и телефоны, указывать номер решения органа исполнительной власти.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода