Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ПРИ ДТП
Якщо ви потрапили в Дорожньо-транспортну пригоду (ДТП), ми радимо Вам відразу зв'язатися з нами для того, щоб наші співробітники мали можливість найкращим чином захистити Ваші права і законні інтереси, адже для правильного вирішення проблеми, Вам просто необхідна юридична допомога належного рівня.

Є два варіанти розвитку подій після дорожньо-транспортної події:

1. Ви не винні в ДТП і правила дорожнього руху ви не порушували.

У такому разі, потрібно на місці ДТП дочекатися працівників ДАІ, простежити за правильним складанням Протоколу (юридична привальність і достовірність є досить важлива), через деякий час отримати Ухвалу про притягання до адміністративної відповідальності винуватця ДТП від суду.

Даний документ буде одним з основних елементів доказової бази при зверненні до цивільного суду для стягнення заподіяного вам майнової шкоди. Допомога наших юристів полягає у швидкму, надійному і повному стягненні коштів, за отриману вами майнову шкоду.

Не забувайте, що окрім основної суми збитку, можна також заявляти на стягнення вартості експертизи, оплати стоянки, моральної шкоди, послуг юриста. Наша юридична допомога буде Вами оплачуватися по вибраній Вами схемі, до або після отримання рішення суду.

2. Ви маєте пряме відношення до ДТП і є, повністю або частково, його винуватцем.

Річ у тому, що особа, яка не володіє юридичними тонкощами оформлення ДТП і абсолютно не володіє Правилами дорожнього руху (ПДР), може, сам цього не підозрюючи, невірно визначити обставини ДТП або невірно сформулювати свої письмові пояснення з приводу обставин ДТП і тим самим бути визнаним винною в здійсненні ДТП співробітниками Державної автомобільної інспекції (ДАІ).

Пам'ятаєте, що провина особи в здійсненні ДТП може бути підставою для відмови Страхової компанії у виплаті страхового відшкодування, яке потім дуже важко оскаржити в суді. У подібному випадку, Вам буде просто необхідна професійна юридична допомога.

Окрім цього трапляються випадки невірного складання схем і неправильне оформлення протоколів про адміністративну відповідальність самими співробітниками ДАІ, які краще виправляти на місці ДТП. Відповідальність за вирішенням таких питань готові узяти на себе юристи нашої компанії.

Наприклад: Якщо водій, який знаходиться в стані алкогольного сп'яніння, але повністю виконує всі інші вимоги ПДР, потрапляє в ДТП унаслідок того, що інший водій виїхав на смугу зустрічного руху, нести майнову і адміністративну відповідальність буде особа, яка виїхала на зустрічну смугу, а особа, яка знаходиться в стані алкогольного сп'яніння лише адміністративну.

Тобто, завдяки проведенню експертизи можна встановити причинний зв'язок між порушенням ПДР і самим ДТП і майнова відповідальність ляже на водія, який здійснив дії, наслідком яких і було ДТП.

Саме у таких ситуаціях юридична допомога повністю може змінити Вашу роль в процесі.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 20 февраля 2010   ::  Посмотрели: 2036  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама