Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Юридичні поради: запитання-відповіді
Хочу застрахувати автомобіль. Начувся про те як одурюють страхові компанії. Підкажіть як застрахувати вигідніше перш за все для мене (щоб не обдурили).

Як найкращим варіантом буде застрахуватися в тій компанії, про яку добре відгукуються люди які вже там щось застрахували. Проте якщо у вас немає таких знайомих, тоді вибирайте компанію що існує як мінімум 2-3 роки, і найважливіше, це уважно вивчити перед підписанням договір страхування. Не вивчайте його в офісі страхової фірми, або прямо перед підписанням, візьміть договір додому і в спокійній обстановці прочитайте кілька разів, звертаючи увагу на різні виключення і примітки.Я маю третю групу і першу категорію ЧАЕС. Знаю, що користуватися суспільним транспортом маю право безкоштовно. Але в нашому містечку безкоштовно можна проїхати тільки до 19:00, пізніше з мене вимагають оплату проїзду, мотивуючи це тим, що після семи пускають не міський транспорт, а маршрутне таксі, хоча перевезення здійснюють одні і ті ж підприємства, і на тому ж транспорті що і вдень. Питання таке: чи мають право вимагати з мене оплату?

Ні, не мають. Проте відразу виникає питання, а що робити в такій ситуації? Одним з варіантів вашої поведінки в такій ситуації може бути з'ясування того чим саме вони обгрунтовують свою відмову, на який документ посилаються (можливо це розпорядження або внутрішня інструкція), а потім оспорити його в порядку передбаченому законодавством.Ми живемо в багатоквартирному домі. Сусіди зверху за рахунок вентіляційних шахт збільшили собі кухню, що привело до повної непрацездатності вентиляції у нас в квартирі. Не один раз подавали в ЖЕК заяви. Ситуація посилюється тим, що квартира здається внайми, а хазяїн в іншому місті. Як правильно поступити в даній ситуації: далі торсати ЖЕК, адже дім перебуває в комунальній власності міста або подавати до суду. Якщо подавати до суду, то на кого: на сусідів або на бездіяльність Жеку?


В даному випадку простіше подати до суду на ЖЕК, оскільки стежити за справністю вентиляції це їх обов'язок, а що стало причиною несправності вентиляції - це їх проблеми.Підкажіть будь ласка. Я купив квартиру в кредит. Можу я здавати її в оренду третій особі. І як взагалі кредитор може обмежити мене в її використанні.


Всі обмеження вашого права на куплену квартиру можуть бути передбачені тільки в договору купівлі-продажу квартири. Якщо за цим договором право власності вже перейшло до вас (а так воно швидше за все і є), а прямої заборони на здачу в оренду немає, то ви можете спокійно здавати її в оренду.Який у 1954 роцi нормативно-правовий акт визначав статус та правову дiяльнiсть органiв мiсцевоi влади (зокрема окружних (районних) рад народних депутатiв? Де цей Закон можна знайти?


Дивіться Конституцію УРСР від 1937 року. Знайти можна в будь-якій законодавчій базі, а якщо в інтернеті, то на rada.gov.ua.Після смерті матері мій батько жив з жінкою цивільним шлюбом 15 років, чи має вона і її син громадяни Росії, успадковувати його майно оскільки він помер. Колишня співмешканка затверджує що син у неї від мого батька! Чи належить їй частина спадку, або її сину.


Якщо немає заповіту, то тоді успадковуєте тільки ви. Проте якщо вона (співмешканка) зуміє довести що батьком її сина є ваш батько, тоді спадок ділитиметься між вами і її сином. Встановлення батьківства можливо через суд, або якщо при народженні дитини ваш батько був записаний батьком цієї дитини.У мене наступна ситуація. Я – громадянка Білорусі. Колишній чоловік 10 років тому перевівся служити на Україну, до Дніпропетровська. Платив аліменти по виконавському листу. Останній раз гроші прийшли в січні 2005 року. Я написала лист за адресою його військової частини – воно повернулося, оскільки частина розформована. Місце його мешкання мені не відоме. Я написала заяву в обласне управління юстиції м. Дніпропетровська. Відповіді немає. Куди мені звертатися? Наш білоруський суд відмовляє в прийомі заяви.


Відішліть повторно лист у виконавчу службу заказним листом. Якщо відповіді знову не буде, тоді напишіть скарги на дії виконавчої служби (не розгляд скарги і не дача відповіді - порушення закону) у вищестоящу виконавчу службу і органи прокуратури.

 Комментариев: 1  ::  Дата: 20 февраля 2010   ::  Посмотрели: 4763  
Комментарий написал(a) ірина мельник. Опубликованно: 23 августа 2011 18:53 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Доброго дня! Підкажіть з таким питанням.
В одному з журналів (2009р.) був талон на безкоштовний приз від фірми "Кредит Колекшн Груп". Приз прийшов, ми його отримали, разом з посилкою прийшли комплекти листівок "Вкусно, просто и удобно". Але я їх відправила назад заказним листом, тим самим відмовившись від подальшої підписки. Тепер вони шлють листи із претензіями та вимогами про оплату заборгованості, погрожують судовою справою. Що порадите в цій ситуації? Щиро дякуюДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП