Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Земельні питання: Ви запитуєте вам відповідають
Яким чином присвоїти кадастровий номер земельній ділянці, на яку оформлено державний акт на право власності на земельну ділянку старого зразка?Кадастровий номер земельної ділянки – це унікальний на території України код, який присвоюється кожній земельній ділянці з метою її ідентифікації і залишається незмінним протягом усього часу існування земельної ділянки як єдиного цілого.

Кадастрові номери присвоюються земельним ділянкам усіх форм власності. При переході прав на земельну ділянку від одного власника до іншого кадастровий номер земельної ділянки залишається без змін.

Система кадастрової нумерації земельних ділянок є єдиною на всій території України.

Кадастровий номер присвоюється земельній ділянці на стадії кадастрових зйомок територіальними органами Держкомзему. При цьому використовується індексний кадастровий план об’єкта адміністративно-територіального устрою.


Чи мають право неповнолітні особи на передачу їм у власність земельних ділянок та видачу правовстановлюючих документів на них?


Відповідно до статті 25 Цивільного кодексу України здатність мати цивільні права та обов’язки (цивільну правоздатність) мають усі фізичні особи.

Цивільна правоздатність фізичної особи виникає у момент її народження.

Статтею 26 зазначеного Кодексу визначено, що усі фізичні особи є рівними у здатності мати цивільні права та обов’язки.

Відповідно до пунктів б) та г) статті 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0, 25 гектара, в селищах - не більше 0, 15 гектара, в містах - не більше 0, 10 гектара.

Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянам визначений статтею 118 зазначеного Кодексу.Щодо використання бланків державних актів на право власності на земельну ділянку старого зразка

Управління правового забезпечення роз’яснює:

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 листопада 2008 року № 1019 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2002 року № 449» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня.2002 року № 449 «Про затвердження форм державного акта на право власності на земельну ділянку та державного акта на право постійного користування земельною ділянкою» та затверджено нову форму бланка державного акта на право власності на земельну ділянку.

Пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів Україн від 2 квітня 2002 року «Про затвердження форм державного акта на право власності на земельну ділянку та державного акта на право постійного користування земельною ділянкою» передбачено, що раніше видані державні акти на право приватної власності на землю, державні акти на право власності на землю, державні акти на право власності на земельну ділянку та державні акти на право постійного користування.
Якщо на земельній ділянці розташована будівля, що перебуває у спільній власності кількох юридичних осіб або громадян без громадянства


Управління правового забезпечення роз’яснює:

Статтею 2 Закону України «Про плату за землю» передбачено, що використання землі в Україні є платним. Плата за землю здійснюється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель.

Відповідно до частини четвертої статті 120 Земельного кодексу України при переході права власності на будівлю та споруду до кількох осіб право на земельну ділянку визначається пропорційно часткам осіб у вартості будівлі та споруди, якщо інше не передбачено у договорі відчуження будівлі і споруди.

Згідно із статтею 14 Закону України «Про плату за землю» за земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у користуванні кількох юридичних осіб або громадян, земельний податок нараховується кожному з них пропорційно тій частині площі будівлі, що знаходиться в їх користуванні. Комментариев: 2  ::  Дата: 5 февраля 2010   ::  Посмотрели: 4707  
Комментарий написал(a) Іван. Опубликованно: 16 августа 2013 21:22 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Після смерті матері гр. К. рішенням сесії сільської ради надано земельну ділянку площею 0.24 га для обслуговування житлового будинку... При відчуженні житлового будинку гр. К. нотаріус у договорі дарування дану земельну ділянку вказала площею - 0.1255 га. При проведені інвентаризації фактична площа даної земельної ділянки 0.2049 га. Котру із трьох величин вважати правильною, для виготовлення державного акту на право власності на дану земельну ділянку?

Комментарий написал(a) vovkas. Опубликованно: 17 августа 2013 23:09 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 5
Комментариев: 2272
ICQ: --
Цитата: Іван
0.2049 га.


Заяву обычно пишут на максимум - т.е. на 0,25 га (в вашем случае 0,24 га.), нотариус вписал площадь по техпаспорту на дом (дуристика - это площадь под строениями без огорода), а получите вы по факту использования (если не превышает нормы, величины первоначального землеотвода 19-затёртого года и нет явного самозахвата).Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность