Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Роз’яснення щодо розміру торговельної надбавки у випадку реалізації аптечним закладом лікарських засобів за пільговими або безоплатними рецептами
Міністерство економіки України надало роз’яснення щодо розміру торговельної надбавки у випадку реалізації аптечним закладом лікарських засобів (ЛЗ) за пільговими або безоплатними рецептами.

Згідно з постановою КМУ від 05.09.1996 р. № 1071 «Про порядок закупівлі лікарських засобів закладами та установами охорони здоров’я, що фінансуються з бюджету» визначено перелік ЛЗ вітчизняного та зарубіжного виробництва, які можуть закуповувати заклади охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з Державного та місцевих бюджетів.

Постанова КМУ від 17.08.1998 р. № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» визначає, що безоплатно і на пільгових умовах відпускаються ЛЗ, зазначені у переліку ЛЗ вітчизняного та зарубіжного виробництва, затвердженому постановою КМУ № 1071. Відпуск ЛЗ безоплатно і на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування осіб провадиться аптеками за рецептами, виписаними лікарями лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання цих осіб. Особи, які обслуговуються у відомчих лікувально-профілактичних закладах і мають право на безоплатний або пільговий відпуск ЛЗ, отримують їх в аптеках, закріплених за цими закладами.

Згідно з п. 3 постанови КМУ № 1303 витрати, пов’язані з відпуском ЛЗ безоплатно і на пільгових умовах, проводяться за рахунок загальних асигнувань, передбачених відповідними бюджетами на охорону здоров’я, а також коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення в частині безоплат­ного забезпечення ЛЗ відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Згідно з підпунктом 2 п. 1 постанови КМУ від 17.10.2008 р. № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення» встановлено граничні торговельні (роздрібні) надбавки не вище 10% закупівельної ціни на ЛЗ і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних препаратів, прекурсорів та медичних газів), що придбаваються повністю або частково за бюджетні кошти.

Поняття «бюджетні кошти» роз’яснюється у підпункті 4 п. 2 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою КМУ від 17.10.2008 р. № 921 «Про затвердження Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти». Бюджетні кошти — кошти Державного бюджету України, бюджету АР Крим та місцевих бюджетів, державні кредитні ресурси, а також кошти Національного банку, державних цільових фондів, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, які спрямовуються на придбання товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення діяльності зазначених органів, кошти підприємств, кошти, які надаються розпорядникам державних коштів під гарантії Ради Міністрів АР Крим та органів місцевого самоврядування за кредитами, які надаються міжнародними фінансовими організаціями або на умовах співфінансування разом з міжнародними фінансовими організаціями.

Таким чином, у разі відшкодування витрат, пов’язаних з відпуском ЛЗ безоплатно і на пільгових умовах, які згідно з п. 3 постанови КМУ № 1303 провадяться закладами та установами охорони здоров’я, що фінансуються з бюджету, за рахунок загальних асигнувань, передбачених відповідними бюджетами на охорону здоров’я, а також коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення в частині безоплатного забезпечення ЛЗ відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», аптека, що знаходиться за місцем проживання особи, яка має право на безоплатний або пільговий відпуск ЛЗ, або закріплена за відомчим лікувально-профілактичним закладом, встановлює на ЛЗ, що входять до пере­ліку ЛЗ вітчизняного та зарубіжного виробництва, які можуть закуповувати заклади охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з Державного та місцевих бюджетів, граничні торговельні (роздрібні) надбавки не вище 10% закупівельної ціни. Комментариев: 0  ::  Дата: 1 февраля 2010   ::  Посмотрели: 3015  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода