Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсонській ОДА відбулася чергова обласна селекторна нарада з головами райдержадміністрацій та міськими головами
29 листопада 2010 року, у м.Херсоні, у студії селекторних нарад ВАТ "Укртелеком" відбулася чергова обласна селекторна нарада з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення, яку провів перший заступник голови обласної державної адміністрації - керівник апарату Вячеслав Білий.

На місці у нараді також взяли участь керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації та обласних управлінь і служб.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, Вячеслав Білий поінформував присутніх, що 26 листопада в рамках реалізації Програми для керівників місцевих органів виконавчої влади в області пройшов другий модуль на тему «Залучення додаткових ресурсів для розвитку регіонів». 03-04 грудня відбудеться наступний модуль на тему «Комунікації» для заступників голови обласної державної адміністрації та голів районних державних адміністрацій, під час якого учасники ознайомляться із сучасними підходами, які застосовуються для комунікації стратегії розвитку регіону, особливостями застосування сучасних комунікаційних підходів в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Крім того, перший заступник голови обласної державної адміністрації - керівник апарату також повідомив, що на минулому тижні голова обласної державної адміністрації підписав розпорядження, яким регламентується співпраця зі структурними підрозділами обласної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, науковими закладами, підприємствами та організаціями, спрямована на розвиток туристичної галузі області та активізацію оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків. Тому головам районних державних адміністрацій, міським головам необхідно передбачення при формуванні місцевих бюджетів на наступний рік фінансування для забезпечення літнього відпочинку та оздоровлення всіх категорій дітей на належному рівні.

Вячеслав Білий також звернув увагу на те, що 26 листопада 2010 року в м.Києві відбулися загальні збори Міжнародної громадської організації «Земляцтво Херсонщини», на яких було обрано голову нашого земляцтва Миколу Рожка.

Першим на порядок денний обласної селекторної наради було винесено питання про стан погашення заборгованості із заробітної плати в області, з якого доповіла заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олена Князєва.

Так, станом на 01 листопада 2010 року відсутня заборгованість із заробітної плати у 3-х районах області: Високопільському, Каховському, Нижньосірогозькому. За червень-жовтень 2010 року частково виконано завдання по скороченню боргів у таких районах: Білозерському (41,9%), Верхньорогачицькому (12,9%), Іванівському (17,3%), Каланчацькому (1,5%), Нововоронцовському (7%), а також у місті Херсон (5,3%). З огляду на це районним державним адміністраціям, в яких залишилися підприємства-боржники із заробітної плати, виконавчим комітетам міст обласного значення необхідно активізувати роботу щодо забезпечення скорочення боргів.

Начальник управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Віталій Кузьмін доповів з питання порядку денного наради щодо реалізації заходів, передбачених програмою «Питна вода Херсонщини» на 2006 – 2010 роки. Зокрема, він повідомив, що у 2010 році за програмою з обласного бюджету було виділено 340 тис.грн на проведення реконструкції систем водопостачання с. Урожайне Бериславського району.

Відзначено, що підприємства водопровідно-каналізаційного господарства переважно спрямовують кошти на ліквідацію аварійних ситуацій. Освоєння коштів на розвиток споруд водопостачання та водовідведення здійснюється повільними темпами. У наступному році основними напрямками виконання Загальнодержавної програми «Питна вода України» на 2006-2020 роки визначено покращення якості питної води, забезпечення безперебійного її постачання населенню, а також зменшення енергоємності виробництва послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

Також під час селекторної наради було розглянуто питання про хід зимівлі тваринництва області та перспективи розвитку галузі. Заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Надія Ланкіна зазначила, що успішне проведення зимівлі залежить в першу чергу від своєчасної підготовки приміщень, заготівлі кормів в тих обсягах, що відповідають потребі, чіткої організації зооветеринарного обслуговування та ін. На сьогодні у сільськогосподарських підприємствах всі приміщення для утримання худоби та птиці підготовлені до роботи в зимовий період 2010/11 року. На період зимівлі в цілому по сільгосппідприємствах області на умовну голову заготовлено 31,6 ц к. од., що становить 97,5% від потреби.

Підбиваючи підсумки селекторної наради, перший заступник голови обласної державної адміністрації - керівник апарату Вячеслав Білий зупинився на актуальних питаннях області та надав відповідні доручення.

Головам районних державних адміністрацій, міським головам необхідно проаналізувати витрати невиробничого характеру та не допускати витрати не за цільовим призначенням. Активізувати роботу тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати. Запровадити проведення виїзних засідань цих комісій на тих підприємствах, які мають заборгованість із заробітної плати та індивідуально по кожному підприємству вирішувати соціальні питання працюючих.

Головам районних державних адміністрацій, міським головам при формуванні місцевих бюджетів на наступний рік визначити першочергові заходи, спрямовані на розвиток водопостачання та поліпшення якості питної води, зокрема, розробити схеми оптимізації роботи систем водопостачання населених пунктів області.

При формуванні проекту програми на 2011 рік передбачити в структурі посівних площ повне забезпечення тваринництва кормами, відпрацювати схему заготівлі кормів у рахунок майнових та земельних паїв їх власників.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 ноября 2010   ::  Посмотрели: 1913  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП