Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Група учнів Каховської гімназії відвідала Польщу на запрошення громадської організації «Ланцухов»
Група учнів Каховської гімназії (членів євроклубу «ЄвроКОМ») та їх батьків, за підтримки міського голови Олександра Карасевича, вперше розпочала культурний обмін досвідом між школярами країн Євросоюзу та відвідала сусідню Польщу на запрошення громадської організації «Ланцухов».

Основними напрямками діяльності цього об’єднання, яке існує з 2001 року, є розв’язання проблем виховання, освіти, а також культури та екології. За 9 років зроблено багато реально значущих для шкіл та їх учнів справ. З 2005 року «Ланцухов» розпочала співпрацю зі школами України з обміну досвідом і досягненнями у виховній сфері, популяризації сучасних стандартів роботи.

Під час перебування в гостях каховчани отримали цінний досвід, ознайомлюючись з системою роботи інтегрованих класів школи села Ланцухов.

Особливість даного закладу полягає у тому, що серед 94 учнів тут навчається 15 дітей-інвалідів. Спостерігаючи взаємовідносини між учнями, які опікуються проблемами один одного, фізично і морально допомагають дітям з обмеженими можливостями, зрозуміло наскільки ця система дійсно заслуговує на вивчення, впровадження і розвиток.

Поїздка була приурочена до Дня незалежності Польщі. Тож, каховчани побували у святкових Варшаві, Любліні, середньовічному місті - пам’ятці світової культури ЮНЕСКО – Замості. Комментариев: 0  ::  Дата: 30 ноября 2010   ::  Посмотрели: 1865  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама