Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулася сесія Новотроїцької районної ради
На черговій, ХLI сесії Новотроїцької районної ради депутати розглянули понад 20 питань порядку денного та прийняли по них рішення. Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців депутатам представила начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Муравйова. По власних і закріплених доходах план виконано на 112,1%. Незважаючи на фінансові труднощі виділялись кошти на реалізацію заходів районних програм.

Однак завдання по видатках з бюджету не виконано, фінансувалися лише захищені статті. Це - результат того, що не у повному обсязі отримано дотацію вирівнювання та субвенцію з державного бюджету. Однак нещодавно отримано дотацію значного розміру, що відчутно поліпшує ситуацію.

Валентина Муравйова та голова районної ради Петро Збаровський надали депутатам відповідні роз'яснення. Врахувавши їх, депутати прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету на 2009 рік. По-перше, було розподілено 2824,3 тисячі гривень додаткової дотації з держбюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів. Ці кошти буде використано на підвищення заробітної плати голів сільських та селищних рад, бібліотекарів, що передбачено відповідними постановами Кабміну, на підвищення з 1 листопада мінімальної заробітної плати до 744 гривень, індексацію зарплати та оплату енергоносіїв.

По-друге, було розподілено кошти від перевиконання плану надходжень до районного бюджету за 10 місяців. Депутати вирішили їх виділити медицині, освіті, районній та деяким сільським та селищним радам, на реалізацію районних програм.

По-третє, зроблено перерозподіл державної субвенції на надання пільг та житлових субвенцій відповідно до нарахованих сум.

При обговоренні ходу виконання районної міжгалузевої комплексної програми «Здоров'я нації» на 2002-2011 роки депутати зажадали від головного лікаря райлікарні Олександра Тимченка інформації про ситуацію у районі з епідемією грипу. Він повідомив, що епідемії у районі немає. Вжито певні заходи, аби підготуватися до другої та третьої хвилі захворювань на грип та ГВРЗ. Є необхідний запас медикаментів 42 найменувань, у т. ч. антибіотиків, марлі для пов'язок, деззасобів. Найбільш часте ускладнення цьогорічного грипу - пневмонія. У райлікарні не вистачає дихальної апаратури. Подано заявки до обласного управління охорони здоров'я на дихальні апарати для дорослих та дітей, дефібрилятори. Потрібні також апарати для штучної вентиляції легень. Проблемою є технічний стан інфекційного відділення, у якому немає боксів і яке потребує капітального ремонту. Грипом перехворіли чимало медичних працівників. Потрібна вакцинація медиків, працівників шкіл та дитсадків, інших категорій працівників, які контактують з людьми. Поки що невідомо - буде виділена вакцина централізовано чи доведеться закуповувати її з районного бюджету, але коштує вона недешево.

Голова районної ради Петро Збаровський повідомив, що у наступному році фінансування медицини у районі буде пріоритетним. Всі наявні ресурси і можливості використовуватимуться на ремонт приміщень та придбання необхідного обладнання.

Сесія також затвердила районну цільову соціальну програму цивільного захисту на період 2010-2013 років та внесла зміни до програми зайнятості населення, пов'язані із зменшенням кількості безробітних на обліку.

Почесні громадяни району Прийнято рішення присвоїти звання «Почесний громадянин Новотроїцького району» особам, які зробили значущий і результативний внесок у розвиток господарської та соціальної і нфраструктури та прославили район своїми трудовими здобутками та бойовими подвигами, а саме:

На сесії було заслухано звіти постійних комісій з питань планування, бюджету, фінансування та економічного розвитку району, з питань гуманітарної та соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, охорони здоров'я, з якими виступили голови комісій Микола Базь та Павло Омельченко. Прийнято також рішення з інших питань. Комментариев: 0  ::  Дата: 3 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1058  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода