Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В обласній раді відбулося п’яте вручення дипломів ОБСЄ колишнім військовослужбовцям
Вже стало традицією у стінах обласної ради вручати сертифікати ОБСЄ та дипломи Українського народного університету військовослужбовцям, що пройшли курси перепідготовки. Цього року відбувся п’ятий випуск, за яким колишні військовослужбовці отримали другу вищу освіту і здобули можливість працювати після відставки.

Заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами обласної ради Тамара Федько привітала від імені депутатського корпусу обласної ради цьогорічних випускників курсів із черговим професійним досягненням. Вона зазначила, що військова справа, якій вони присвятили своє життя, не лише загартувала їх, а й сформувала у них організаторські якості, що необхідні у сучасному житті:

- Безсумнівну, ви справжні професіонали своєї справи. Я висловлюю сподівання, що нова спеціальність, яку ви опанували, розкриє нові перспективи самореалізації та принесе вам достойну грошову винагороду.

За можливість продовжити трудову діяльність, від імені колишніх військовослужбовців, подякував голова Херсонського обласного відділення Українського Фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил, депутат міської ради Михайло Колобов:

- Дуже важливо, коли військовослужбовець відчуває себе потрібним державі і після своєї відставки. Тому хочеться із вдячністю звернутися до керівництва обласної та міської ради, адже завдяки їхній підтримці щороку в області через курси ОБСЄ колишні військовослужбовці отримують фах, за яким можуть і надалі працювати.

Цього разу відбулося вручення почесних грамот викладачам курсів перепідготовки військовослужбовців та осіб, звільнених з військової служби у південному регіоні.

До участі в заході долучилися: голова правління Ресурсного та кар’єрного центру для звільнених військовослужбовців Збройних сил України О.Коренчук, начальник відділу соціальної адаптації Державного департаменту адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або у відставку, та конверсії колишніх військових об’єктів Б.Венгер, менеджер проектів ОБСЄ в Україні О.Гладкий.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1463  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама