Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулася ХL сесія Новотроїцької районної ради
На сороковій сесії Новотроїцької районної ради внесено зміни до районного бюджету на нинішній рік. За підсумками виконання районного бюджету за 8 місяців його доходи та видатки збільшуються на 457 тис. грн. На сесії також прийнято рішення про зміни та доповнення до про-грами соціально-економічного та культурного розвитку району на 2009 рік та до програми"Ветеран"; про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ району Громівської аптеки №52 та Сиваської аптеки №40.

Загалом 457 тис. грн. розподілено таким чином: 149 тис. грн. - на проведення ремонту інфекційного відділення та оплату інших видатків райлікарні; відділу освіти - 56,2 тис. грн. на зарплату, 14,6 - на капремонт шкіл, 13,6 тис. грн. - на поточні видатки; управлінню праці та соціального захисту населення - 12,3 тис. грн. на реалізацію заходів районних програм "Ветеран" та соціального захисту громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; відділу культури - 13,5 тис. грн. на матеріальне стимулювання кращих колективів та громадян, у т. ч. на виготовлення нагрудних знаків "Почесний громадянин Новотроїцького району". На надання іншої субвенції сільським радам буде спрямовано 197809 грн., зокрема Воскресенській - 6000 грн. для ремонту ФАПу, Василівській - 9000 грн. на утримання дошкільного закладу, Горностаївській - 50000 грн. на придбання обладнання та інвентарю для дошкільного закладу, Сивашівській - 12893 грн. на проведення ремонту водомережі по вул. Набережній; Новопокровській, Володимиро - Іллінській та Олександрівській - 36063, 38078 та 24944 грн. відповідно на поліпшення водозабезпечення (придбання водонапірних башт), Сиваській селищній - 20831 грн. на облаштування електроопалення у дитсадку.

Вирішено звернутися до обласної ради з клопотанням щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Дивненського сільського голову Т.І. Тарасюка.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 25 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1186  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама