Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Голопристанщині пройшов День голови територіальної громади
Відбулася традиційна щомісячна методична нарада для керівників територіальних громад населених пунктів Голопристанського району «День голови».

На початку наради було переглянуто кілька відеоматеріалів. До слова було запрошено нововолодимирівського сільського голову М. Шинкарюка, який днями повернувся із Польщі, де переймав досвід роботи тамтешніх органів місцевого самоврядування.

У ході засідання голова Голопристанської районної ради Г. Кобець звернула увагу на недостатню роботу дільничних інспекторів, котрі, за її словами, в будь-який час, без вихідних і святкових днів повинні виконувати свої службові обов’язки, бути присутніми на всіх заходах, які відбуваються на території населених пунктів, особливо у вечірній час, коли проводяться вечори відпочинку для молоді, дискотеки.

Голова райради зазначила, що найпоширенішими злочинами є крадіжки, бійки, обіг і вживання наркотичних речовин рослинного походження, а надто – сімейні сварки і насильство в сім’ї.

Натомість, начальник райвідділу міліції В. Могилевський зазначив, що усього особового складу міліції не вистачить, аби під кожним двором, де відбуваються сімейні чвари, чергував дільничний інспектор.

Досвідом роботи пункту охорони громадського правопорядку з присутніми поділився голова Чулаківської сільської ради В. Лук’яненко, зазначивши, що вагому роль відіграє проведення профілактичних заходів, бесід із населенням:

- Звичайно, прикро, коли під час інструктажу в опорному пункті постійно відсутній дільничний інспектор – людина, яка законом уповноважена попереджувати правопорушення, – говорить В.І. Лук’яненко. – Та зрозуміти це можна: на одного дільничного інспектора випадає роботи у декількох населених пунктах, і він не може бути одночасно присутнім всюди. Але усе ж таки хотілося б, аби співпрацювали тісніше, злагодженіше. Добре, що в Чулаківці є і козаки, і морське зібрання, котрі відчутно допомагають у забезпеченні правопорядку, проте це не повинно звільняти дільничного від виконання своїх обов’язків.

Завідуюча юридичним відділом виконавчого апарату районної ради С.Лінник, а також начальник КРВ у Голопристанському районі М. Погорільська розповідали головам територіальних громад про шляхи і можливості утримання пунктів охорони правопорядку при органах місцевого самоврядування, оскільки такі можливості юридично обмежені.

Говорилося також про соціальну захищеність і правові рамки повноважень так званих дружинників – представників від громади, котрі забезпечують охорону правопорядку на територіях населених пунктів.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Л. Качан підняла проблему наповнення місцевих бюджетів за рахунок надходжень від штрафів за скоєння адміністративних правопорушень. Вона зазначила, що у зв’язку з понад двохмільйонною бюджетною прогалиною, яка утворилася цьогоріч (у районі - 14 сільських рад є проблемними щодо наповнення місцевих бюджетів), райдержадміністрацією було розроблено, а депутатським корпусом райради затверджено на сесії ряд заходів, спрямованих на виправлення ситуації із наповненням бюджетів, і направлено їх місцевим органам самоврядування.

Серед цих заходів – і робота правоохоронних, фіскальних органів зі стягнення штрафів за адмінправопорушення. Проте сімома сільрадами таких надходжень до місцевих бюджетів навіть не було заплановано, а з чотирнадцяти проблемних рад план виконують лише п’ять.

Керівник районної організації «Червоного Хреста» В. Колачинський торкнувся проблеми соціальної реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, розповів про позитивну співпрацю з органами місцевого самоврядування.

Завідуюча поліклінічним відділенням райлікарні Т.Нестьоркіна зазначила, що у роботі, направленій на боротьбу з такою соціально небезпечною недугою як туберкульоз, допомагають і сільські ради, і дільничні інспектори. Як приклад для інших у цій роботі - Нова Збур’ївка, Стара Збур’ївка і Гола Пристань. Проблемними ж Тетяна Іванівна назвала Олексіївку, де орган місцевого самоврядування не зміг забезпечити належну роботу пересувного флюорографа, а також Збур’ївку, де існують кілька небезпечних вогнищ, причому з бактеріовиділенням у повітря цієї небезпечної інфекції, що є загрозою для населення.

Проте тут роботу пересувного флюорографа взагалі не було забезпечено. Звернула увагу Т.Нестьоркіна і на проблему примусового приводу осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, на обстеження. «Мігруючи» по району, декілька чоловік, які хворіють на відкриту форму туберкульозу, переховуються і поширюють інфекцію серед населення.

Наприкінці наради до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Г.Попов. Він звернув увагу сільських голів на проблему наведення належного санітарного стану на територіях населених пунктів району, а також рекомендував розробити заходи, направлені на роботу з легалізації робочих місць, оскільки така проблема в нашому районі особливо гостро постає під час курортного сезону і активізації роботи на полях.

Насамкінець голова райради Г. Кобець ознайомила присутніх із позиціями Президента і урядовців щодо шляхів реформування української економіки, фінансової системи, які широко висвітлювалися на сторінках газети «Урядовий кур’єр» і «Голос України», запропонувала обговорити ці питання із депутатами місцевих рад, визначити пріоритетні напрямки покращення економічного становища у своїх територіальних громадах. Комментариев: 0  ::  Дата: 12 июля 2010   ::  Посмотрели: 1284  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер