Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Микола Костяк зустрівся із ректорами вищих навчальних закладів області
Сьогодні Микола Костяк зустрівся з ректорами провідних ВНЗ області з метою обговорення питання розвитку вищої освіти і науки в регіоні.

Під час спілкування із керівником області ректори обговорювали питання державного замовлення на різноманітні спеціальності, загальної роботи навчальних закладів та методів співпраці з обласною державною адміністрацією. Проте, найактуальнішим під час обговорення стало питання забезпечення області високваліфікованими кадрами, реально потрібними для розвитку господарства у майбутньому.

Головним завдання вищих навчальних закладів є підготовка досвідчених трудових та наукових кадрів відповідно до потреб сьогодення. Це завдання неможливо виконати без спільної роботи з обласною державною адміністрацією, яка є головним розробником програми соціально-економічного розвитку області і визначає пріоритети її розвитку у майбутньому, та, зокрема, перелік та необхідну кількість спеціалістів.

Керівники навчальних закладів запропонували голові облдержадміністрації об'єднати зусилля наукового та кадрового потенціалу, щоб спрямувати їх на вирішення проблемних питань діяльності господарського комплексу області.

Микола Костяк повністю підтримав ініціативу ректорів ВНЗ: "Президент України Віктор Янукович ставить конкретні завдання щодо підвищення рівня життя кожного громадянина.

Для цього необхідна скоординована робота представників влади, науковців, фахівців всіх сфер господарства, зокрема, виробництва та сільського господарства, які повинні бути забезпечені сьогодні кваліфікованими кадрами. В цьому полягає головне завдання ВУЗів, щоб у подальшому спільними зусиллями науковців та практиків виконувати в області головну програму країни - "Україна для людей".

Керівник області також уважно вислухав проблемні питання, з якими навчальні заклади стикаються під час своєї роботи: відкриття нових спеціальностей, господарське забезпечення діяльності, фінансування наукової діяльності.

За підсумками зустрічі сформовано низку пропозицій щодо покращення розвитку діяльності вищої освіти в області. Комментариев: 0  ::  Дата: 12 июля 2010   ::  Посмотрели: 1406  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама