Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Губернатор Костяк провів чергову щотижневу селекторну нараду з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення
Сьогодні, 12 липня 2010 року, у м.Херсоні у студії селекторних нарад ВАТ "Укртелеком" голова обласної державної адміністрації Микола Костяк провів чергову щотижневу обласну селекторну нараду з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення.

У нараді також взяли участь усі керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та керівники територіальних управлінь і служб області.

На початку наради голова обласної державної адміністрації проінформував присутніх про завдання, що були поставлені Президентом України та Урядом на черговому засіданні Комітету з економічних реформ, яке відбулося 7 липня поточного року.

Головне питання на селекторній нараді - хід збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур. Як проінформував заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, начальник управління розвитку рослинництва Віктор Нікішенко, наразі сільгосптоваровиробники області продовжують збирання ранніх зернових культур згідно з робочим планом - до збирання зернових культур підлягає 664,4 тис. га.

Однак, нарощування темпу збиральних робіт значно ускладнено тим, що останнім часом по всій території області проходять грозові дощі з градом та шквалами. Така ситуація призвела до вилягання хлібів, що у свою чергу збільшує втрати зерна.

Крім того, через надмірну вологість є випадки проростання зерна в колосі, осипання зерна та забур'янення. Інтенсивні опади також сприяють розвитку хвороби колосу, що погіршують посівні хлібопекарські якості зерна і насіння.

У зв'язку з цим голова обласної державної адміністрації поставив завдання максимально прискорити темпи збирання зернових та зернобобових культур особливо на насінницьких ділянках, організувати роботу максимальної кількості комбайнів.

У ході селекторної наради було розглянуто ще ряд важливих питань соціально-економічного розвитку області, зокрема, щодо сезонної зайнятості населення області у першому півріччі 2010 року та транспортного обслуговування сільських населених пунктів області. Микола Костяк доручив головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення провести аналіз транспортного сполучення у населених пунктах та підготувати пропозиції щодо його поліпшення.

Окремо було обговорено питання, які вже порушувалися на попередніх селекторних нарадах: щодо надходження коштів в бюджет за рахунок ринкового збору, втрат місцевих бюджетів через неналежне оформлення документів на використання земельних ділянок під рекреаційні об'єкти, супермаркети, торгівельні центри та пляжі, а також щодо розвитку промислового потенціалу області.

Микола Костяк також акцентував увагу учасників наради на питаннях посилення роботи з приведення до належного санітарного стану та благоустрою населених пунктів області, підготовки освітніх закладів до нового навчального року.

За підсумками селекторної наради голова обласної державної адміністрації поставив завдання всім керівникам області розробити конкретні пропозиції щодо порушених питань. Комментариев: 0  ::  Дата: 12 июля 2010   ::  Посмотрели: 1583  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода