Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Держкомпідприємництва передбачив 15 млн грн на програму "Мікрокредитування малого підприємництва" у 2010 році
Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянуто звернення Херсонської обласної державної адміністрації щодо пропозицій стосовно зменшення податкового навантаження на суб'єктів підприємництва, оптимізації фіскальних функцій, уведення стимулюючих розвиток пільг, спрощення дозвільних процедур, прийнятого за результатами наради з питань посилення ролі підприємницького сектору в формуванні економіки області.

За інформацією Держкомпідприємництва, для вирішення проблеми недостатності у підприємців коштів для розвитку власної справи та високих відсоткових ставок за користування банківськими кредитами Законом України від 27 квітня 2010 року № 2154-VI "Про Державний бюджет України на 2010 рік" передбачено програму "Мікрокредитування малого підприємництва", в рамках якої планується використання 15 млн грн, що дозволить надати близько 75 мікрокредитів середньою вартістю 200 тис. грн на конкурсній основі фізичним особам-підприємцям та малим підприємствам для започаткування та ведення власної справи.

З метою активізації фінансово-кредитної підтримки малого та середнього підприємництва Урядом України прийнято постанову від 27 січня 2010 року №68 "Деякі питання надання суб'єктам малого та середнього підприємництва кредитно-гарантійної підтримки", якою, зокрема, доручено при доопрацюванні проекту Державного бюджету України на 2010 та наступні роки передбачати кошти на кредитно-гарантійну підтримку суб'єктів малого та середнього підприємництва в обсязі 0,15% від дохідної частини бюджету, але не менше ніж 200 000 тис. грн на підтримку діяльності фондів кредитних порук та 100 000 тис. грн на кредитування проектів суб'єктів малого та середнього підприємництва.

Реалізація цієї постанови надасть можливість отримувати банківські кредити, зокрема, таким категоріям суб'єктів підприємницької діяльності, як підприємці-початківці та особливо новостворені інноваційні підприємства. Комментариев: 0  ::  Дата: 11 июля 2010   ::  Посмотрели: 1258  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,