Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В. Демьохін: «Херсонщина вийде на інвестиційний рівень співробітництва з країнами СНД»
Відбулася прес-конференція голови обласної ради Володимира Демьохіна та генерального консула РФ в Одесі Олександра Грачьова. У розмові з журналістами піднято питання співробітництва України з Росією й іншими країнами СНД та можливі шляхи виходу продукції Херсонщини на російський ринок.

Генеральний консул РФ в Одесі Олександр Грачьов запевнив, що його співвітчизники спокійно ставляться до змін політичних настроїв по відношенню до Російської Федерації з боку української сторони:

- Постійні зміни політичних настроїв в Україні по відношенню до Росії ми сприймаємо спокійно. Треба вирішувати питання економічного співробітництва між державами, яке зараз на низькому рівні. Ми працюємо над тим, щоб відносини між державами були чіткішими, прозорішими та продуктивнішими.

Голова обласної ради Володимир Демьохін запевнив журналістів, що співпраця Херсонщини та країн ближнього зарубіжжя, яка виявляється у проведенні міжнародних форумів та фестивалів, вже дає певний результат:

- Завдяки участі представників Херсонської області на конференції «Діалог цивілізацій», що проходила на о. Родос, широкий загал зацікавлено біосферним заповідником «Асканія-Нова», на Міжнародному театральному фестивалі «Мельпонена Таврії» значна частина театрів з ближнього зарубіжжя збирається на одній сцені в Херсоні. – Відмітив Володимир Демьохін. - Завдячуючи співпраці з генеральним консулом РФ в Одесі Олександром Грачовим, сьогодні продукція провідних марок Херсонщини виходить на російський ринок. На жаль, через Міністерство економіки пригальмовано низку проектів співпраці з країнами СНД. Але я вірю в майбутнє області, ті кроки, що зроблено останнім часом, дають оптимістичний погляд в майбутнє. Наша плідна співпраця в культурі, освіті, науці, дасть змогу вийти на інший – інвестиційний рівень співробітництва.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 22 ноября 2009   ::  Посмотрели: 977  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама