Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Стан єдиного державного реєстру підприємств і організацій Херсонської області
Станом на 1 червня 2010 року у державному реєстрі підприємств та організацій Херсонської області налічувалось 29 тис. 789 суб'єктів господарської діяльності, з них 28 тис. 15 або 94% - юридичні особи, 1 тис. 774 або 6% - без статусу юридичної особи. Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За видами економічної діяльності структура суб'єктів ЄДРПОУ характеризується відносною стабільністю.

Більше половини з них припадає на такі види економічної діяльності: торгівля, ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (21%), сільське господарство, мисливство, лісове господарство, рибальство, рибництво (14,4%), надання комунальних, індивідуальних послуг, діяльність у сфері культури, спорту (14,1%) та операції з нерухомим майном, оренда, надання послуг підприємцям (9,7%).

Справка. В Единый государственный реестр предприятий и организаций Украины (ЕГРПОУ) включаются субъекты хозяйственной деятельности, являющиеся юридическими лицами или их обособленными подразделениями (филиалы, отделения, представительства) и расположенные на территории Украины. Комментариев: 0  ::  Дата: 17 июня 2010   ::  Посмотрели: 1455  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама