Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Довідка про стан справ у фінансово - бюджетній галузі Херсонської області станом на 11 червня 2010 року
Доходи. За оперативними даними, до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 11 червня 2010 року надійшло 365,6 млн грн власних та закріплених доходів, що становить 90,9% до плану, затвердженого в розписі місцевих бюджетів на січень - червень поточного року. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 19,9 млн грн (5,8 %).

Дотація. За цей період з державного бюджету місцевими бюджетами області одержано 613 млн грн дотації вирівнювання, що становить 82,5% до плану, визначеного їм у розписі державного бюджету на січень - червень 2010 року.

Короткотермінові позички. З метою забезпечення фінансування захищених статей видатків, місцевими бюджетами області з початку року отримано 12,2 млн грн короткотермінових позичок з єдиного казначейського рахунку. За аналогічний період минулого року їх отримано в сумі 138,1 млн грн.

Заробітна плата. Станом на 11 червня поточного року виплачено заробітної плати працівникам бюджетної сфери області за червень у сумі 43,7 млн грн (19% місячного фонду заробітної плати) - це аванс за І половину місяця та відпускні педагогічним працівникам відповідно до затверджених графіків відпусток (16,3 млн грн.).

Фінансування. У червні поточного року з обласного бюджету головним розпорядникам коштів перераховано 25,2 млн грн для проведення видатків по заробітній платі з нарахуваннями на неї, придбання медикаментів та продуктів харчування, оплати енергоносіїв й інших комунальних послуг, по стипендіях та інших поточних видатках з утримання установ.

Інформація дійсна до 18 червня 2010 року. Комментариев: 0  ::  Дата: 14 июня 2010   ::  Посмотрели: 1469  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама