Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Губернатор провів прийом громадян у Генічеському районі
09 червня Анатолій Гриценко провів особистий прийом мешканців Генічеського району.

На зустріч з керівником області прийшли понад 80 людей. Громадяни зверталися як з особистими, так і з колективними проблемами.

Піднімалися питання щодо діяльності підприємців у курортних районах області, газифікації і підтоплення населених пунктів і окремих будинків, питання стосовно відмови у приватизації житла, виділення або надання в оренду земельної ділянки, проблем в отриманні дозвільних документів на будівництво, житлово-комунальні питання.

На прийомі були присутні керівники районної державної адміністрації, правоохоронних органів, прокуратури, податкової адміністрації, керівники територіальних представництв центральних органів влади в області, голови сільських і селищних рад, депутати районної та інших рад Генічеського району.

Голова селищної ради смт Новоолексіївка звернувся з проханням допомогти пробурити свердловину для забезпечення населення питною водою, якою в населеному пункті немає майже 10 років, селищний голова смт Партизани приїхав з проханням вирішити питання щодо вивезення та утилізації хімічних відходів, які були звезені на територію населеного пункту на тимчасове зберігання і з 1995 року так і не були вивезені.

Також місцеві керівники повідомили, що гостро стоїть проблема з регулярним автобусним забезпеченням віддалених населених пунктів, таких як Новодмітрієвка, Веснянка, Люблинка, маршрути до яких визнані неприбутковими приватною кампанією, яка виграла тендер на перевезення.

Жителі районного центру, які прийшли на прийом, піднімали питання щодо газифікації м.Генічеськ, у зв'язку з тим, що місто потерпає від нестачі газу, особливо в холодну пору року, коли тиску газу не вистачає навіть на комунальні потреби. Мешканці районного центру змушені за свої кошти будувати газопроводи.

Анатолій Гриценко зажадав пояснень від керівників районної державної адміністрації про стан газифікації районного центру.

Також більшість жителів районного центру вкрай незадоволені роботою міської ради, особливо в частині прийняття рішень із земельних питань, питань курортної сфери діяльності та підприємництва. Під час прийому мешканці райцентру скаржилися на численні факти неправомірних рішень як сесії міської ради, так і міського голови.

Мешканці району, які прийшли на прийом, скаржилися голові обласної державної адміністрації на бездіяльність місцевих органів влади. Особливо багато скарг стосувалися системи оформлення дозвільних документів на землю, - це держактів як на право володіння, так і для житлового будівництва.

Анатолій Гриценко на місці давав доручення відповідним службам у районі та області, а також скасував кілька розпоряджень обласної державної адміністрації за 2009 рік, згідно яких незаконно були продані або передані в оренду земельні ділянки.

Працівники ДП "Генічеський колгоспний ринок" прийшли на прийом до керівника області аби просити захисту від корупційних схем заволодіння їх майном, скаржилися на вигнання з торгових місць дирекцією ринку, яка встановлює необґрунтовано високу орендну плату.

Голова обласної державної адміністрації відзначив, що незадоволений станом справ у районі, а особливо системою його управління: "Багата територія, яка може мати бюджет рівний бюджету цілої області, ледь животіє, місцева влада не в змозі вирішувати житлово-комунальні проблеми громадян", - заявив Анатолій Гриценко.

Керівник області ставив безліч запитань представникам місцевих органів влади, вимагав пояснень, негайного вирішення питань, приведення документів відповідно до чинного законодавства.

Також на прийомі побували представники регіонального Меджлісу кримсько-татарського народу в Херсонській області, які повідомили про недостатнє забезпечення загальноосвітніх шкіл підручниками та недостатньою трансляцією передач у засобах масової інформації кримсько-татарською мовою.

Керівник області під час спілкування із заявниками оперативно давав доручення заступникам голови обласної державної адміністрації за рішенням заявлених питань.

Так, доручено розібратися з ситуацією, що склалася навколо пляжної території на Арабатській Стрілці, де підприємцям, які займаються водно-розважальним бізнесом, забороняють працювати.

Також доручено з'ясувати проблему з транспортним забезпеченням населення з віддалених сіл району і питаннями, пов'язаними з житлово-комунальним господарством: підтоплення селища Північний м.Генічеська, проведення газопроводу по деяких вулицях міста.

За результатами бесіди з мешканцями с.Новий Азов, які розповіли про безгосподарність керівників колишнього колгоспу "Приазовський", які розкрадають майно колгоспу, зрошувальну систему і систему водопостачання, що здійснюють махінації із земельними паями, головою облдержадміністрації дано доручення направити спеціальну комісію в населений пункт з метою розібратися з ситуацією, що склалася.

Анатолій Гриценко особисто вислухав кожного заявника. Прийом тривав до глибокої ночі. Комментариев: 0  ::  Дата: 11 июня 2010   ::  Посмотрели: 1110  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП