Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулася колегія облдержадміністрації
9 червня 2010 року в обласній державній адміністрації відбулося засідання колегії, на якому розглядалися питання про підсумки соціально-економічного розвитку Херсонської області за I квартал 2010 року, про результати громадської експертизи діяльності облдержадміністрації з утвердження гендерної рівності в області, і про підготовку агропромислового комплексу області до збирання ранніх зернових і зернобобових культур.

У роботі засідання колегії, яке провів голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко, взяли участь голови райдержадміністрацій, районних рад, міські голови, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних управлінь і служб, керівники громадських організацій, представники засобів масової інформації та ін.

По питанню про підсумки соціально-економічного розвитку Херсонської області за I квартал 2010 року, виступив заступник голови облдержадміністрації Андрій Граділь.

Він, зокрема повідомив, що за результатами аналізу соціально-економічних показників станом на 1 квітня поточного року, у розвитку області мали місце як позитивні тенденції (зростання окремих соціально-економічних показників, зменшення рівня безробіття, утримання позитивного сальдо зовнішньої торгівлі), так і негативні (зменшення обсягів виробництва валової продукції сільського господарства, промислового виробництва, обсягів будівельних робіт, роздрібного товарообігу, зростання заборгованості з оплати населенням житлово-комунальних послуг та енергоносіїв). Станом на 1 квітня поточного року в рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів Херсонська область посіла 24 місце.

За підсумками першого питання було прийнято проект розпорядження голови обласної державної адміністрації, яким передбачено термінові заходи щодо поліпшення соціально-економічних показників області.

Голова облдержадміністрації Анатолій Гриценко зазначив, що сьогодні підводяться підсумки соціально-економічного стану області за перший квартал 2010 року, і, виходячи з показників за цей період, необхідно вирішити, що треба найближчим часом зробити для поліпшення ситуації, а оцінювати проведену роботу нової адміністрації області громадськість буде вже за підсумками другого кварталу поточного року.

На колегії додатково розглядалося питання заборгованості з виплати заробітної плати. Звертаючись до присутніх, Анатолій Гриценко зазначив, що проблема погашення заборгованості по заробітній платі для всіх сьогодні повинна бути пріоритетною, таке завдання поставив Президент України Віктор Янукович і Кабінет Міністрів України.

Виходячи з цього, голова облдержадміністрації доручив головам райдержадміністрацій та міським головам до 1 вересня повністю погасити заборгованість з заробітної плати по всіх підприємствах області.

Також членами колегії обговорювався стан підготовки агропромислового комплексу області до збирання ранніх зернових і зернобобових культур. З даного питання доповів начальник Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Віталій Ярмак. За його інформацією, згідно зведеному планом розвитку агропромислового комплексу та сільських територій на 2010 рік сільгосптоваровиробники області передбачали виробити по всіх категоріях господарств 1871,5 тис.тонн зерна.

Зараз сільгосптоваровиробниками області проведено комплекс агротехнологічних заходів, спрямованих на отримання запланованого врожаю високої якості: підгодовані посіви озимої пшениці на площі 428,7 тис.га, на посівах зернових проведені заходи по боротьбі з бур'янами на площі 446,2 тис.га, з шкідниками - 44,7 тис.га, хворобами - 128,5 тис.га.

Однак, ґрунтова посуха, яка мала місце в квітні-травні поточного року, негативно позначилася на розвитку ранніх ярих зернових культур, особливо ярого ячменю, це може призвести до зниження врожайності ранніх зернових культур, повідомив Віталій Ярмак.

Питання про стан орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів області, про проект регіональної програми будівництва (придбання) доступного житла в Херсонській області на 2010 - 2017 роки, про внесення змін до показників обласного бюджету на 2010 рік були розглянуті на колегії протокольно .

На колегії також було розглянуто питання про результати громадської експертизи діяльності облдержадміністрації з утвердження гендерної рівності в області, за яким доповіли начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Віктор Трамбовецький та голова молодіжної організації "Нова генерація" Ольга Жукова.

Для забезпечення реалізації державної програми в сфері утвердження гендерної рівності було запропоновано затвердити окрему регіональну програму, після закінчення терміну дії існуючої програми, а також провести ряд заходів з метою утвердження гендерної рівності в області.

По кожному розглянутому питанню були прийняті відповідні рішення і підготовлені розпорядження голови обласної державної адміністрації. Комментариев: 0  ::  Дата: 10 июня 2010   ::  Посмотрели: 1284  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП