Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Керівники органів місцевого самоврядування області обмінялися досвідом
У 2010 році виповнюється 10 років з дня заснування Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України. 8 червня відбулися ювілейні Загальні збори регіонального відділення.

Вже стало традицією проводити виїзні засідання регіонального відділення. Цього разу його члени на чолі із головою регіонального відділення Асоціації міст України, Херсонським міським головою Володимиром Сальдо відбулися у м.Бериславі.

Бериславський міський голова Олександр Шаповалов ознайомив колег – міських та селищних голів області - з досвідом роботи Бериславської міської ради з пріоритетних напрямків розвитку міста.

Зокрема, учасники засідання мали змогу вивчити досвід роботи Бериславського дошкільного навчального закладу №3 – одного з найкращих в області, де працюють групи для дітей раннього, дошкільного віку, спеціалізована, логопедична та санаторна групи.

Працівники закладу намагаються забезпечити здоровий розвиток кожної дитини. Вони перші в районі почали працювати за новою програмою дошкільної освіти. Дитячий заклад має 6 виховних-методичних та розширений методичний кабінети, педагогічні працівники випускають власні методичні посібники, якими користуються вихователі району та області. Дитсадок має обладнаний виготовленим самотужки знаряддям спортивний зал, працює фітокабінет, де діти отримують послуги з фітотерапії, оздоровчі процедури та профілактичне лікування.

Розповів Бериславський міський голова і про практику вирішення питання щодо забезпечення м.Берислава водою, місто багато років відчувало цю проблему. На сьогодні вона частково вирішена. О. Шаповалов ознайомив колегі і з практикою благоустрою дворів багатоповерхівок.

Пленарна частина виїзних Зборів регіонального відділення включала в себе розгляд питань:

про Звернення депутатів Кіровської міської ради Луганської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Асоціації міст України – стосовно вирішення на законодавчому рівні питання щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень у сфері поводження з незаконно збудованими об’єктами (на сьогодні такі повноваження мають територіальні представництва центральних органів влади);

про організацію проведення обласного етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу Асоціації міст України творчих проектів “Якби мером був я”, суть якого полягає у пропонуванні учасниками творчих проектів розв’язання окремих питань міського господарства. Конкурс триває з квітня по жовтень.

На сьогодні завершено його перший (місцевий) етап. Учасники конкурсу – студентська молодь та молодь, яка працює в органах місцевого самоврядування віком до 25 років.

Другий етап (обласний) – триватиме до 15 вересня, після чого краща робота буде направлена для участі у третьому – заключному всеукраїнському етапі.

Пропозиції щодо участі у конкурсі можна подавати виконавчий дирекції регіонального відділення Асоціації міст України за адресою: м.Херсон, вул. Фрунзе, 3, тел. 22-32-05;

про підсумки парламентських слухань на тему „Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад”. Учасник слухань – Каланчацький селищний голова Микола Кишиневський - висловив позицію АМУ, яка полягає в доцільності одночасного обрання сільських, селищних, міських голів та місцевих рад та обрання депутатів за мажоритарною основою.

Як наголосив Володимир Сальдо, такі зустрічі та спільне обговорення проблем, з якими постійно працюють керівники органів місцевого самоврядування, є не лише можливістю обмінятися досвідом. Це механізм визначення спільних дій кожної з територіальних громад. Адже органи місцевого самоврядування, міські, селищні, сільські голови працюють у реальних умовах з тими проблемами, розв’язання яких потребує щоденного прийняття рішень, оперативної реакції та вжиття заходів.

У 2009 році створено Всеукраїнську асоціацію сільських та селищних рад, тому в кількісному складі регіонального відділення відбулися зміни. Припинили членство у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування „Асоціація міст України” Малокопанівська, Нововолодимирівська, Старозбур’ївська сільські ради.

Прийняли рішення сесій про вихід з Асоціації міст України Гладківська, Долматівська, Садівська, Таврійська сільські ради (але рішення сесій рад до регіонального відділення Асоціації міст України для розгляду Правлінням Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування „ Асоціації міст України ” ще не надходили).

Не визначилися щодо подальшого членства в Асоціації міст України Новозбур’ївська, Олексіївська сільські ради.
Таким чином, на 1 червня 2010 року в Херсонській області дійсних членів Асоціації міст України – 20, асоційованих – 2. Комментариев: 0  ::  Дата: 10 июня 2010   ::  Посмотрели: 1476  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер