Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ДПА у Херсонській області здійснює перевірки за дотриманням чинного законодавства при використанні найманої праці
Державна податкова адміністрація у Херсонській області проводить перевірки у сфері виплати заробітної плати, оскільки саме тут відбувається найбільше порушень законодавства та ухилень від оподаткування: зарплата "у конвертах", та така, що не відповідає мінімальному розміру.

Під час перевіреки території Преображенської сільської ради податківцями Чаплинської МДПІ з метою контролю за дотриманням чинного законодавства при використанні найманої праці сільськогосподарськими виробниками встановлено, що на землях підприємця працювали 13 громадян, які виконували роботи по посадці ранніх овочів.

Під час перевірки встановлено, що громадяни працюють 2 дні, за виконану роботу їм виплачується по 50 гривень в день. За результатом перевірки підприємцю донараховано 600 грн податку з доходів фізичних осіб та штрафних санкцій.

Подібний випадок трапився і в Генічеському районі. При перевірці земельних угідь на території Новоолексіївської сільської ради з метою легалізації найманої праці податківцями встановлено, що на землях фізичної особи - підприємця працює група у складі 16 громадян без укладення трудових відносин з підприємцем.

З пояснень громадян з'ясовано, що ними укладена усна домовленість з підприємцем на виконання разових робіт по висадці овочевих культур, після завершення робіт бригаді буде виплачено 10 тис. грн заробітної плати.

Підприємець дав пояснення, що громадяни заробітну плату ще не отримували.

За результатами перевірок очікуються додаткові надходження до бюджету податку з доходів фізичних осіб у сумі 1,5 тис. грн. Комментариев: 0  ::  Дата: 9 июня 2010   ::  Посмотрели: 1099  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама