Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Новотроїцькому районі відбулося засідання "круглого столу" Тема: проблемні питання реалізації молока
04 травня 2010 року в Новотроїцькій райдержадміністрації відбулося засідання за "круглим столом" з обговорення проблемних питань реалізації молока.

На захід були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищні голови, керівники сільгосппідприємств і спілок здавачів молока, керівництво ВАТ "Новотроїцький маслосирзавод".

Відкриваючи засідання голова райдержадміністрації Петро Збаровський зазначив, що головною проблемою у сфері реалізації молока є його якість, що напряму пов'язане з сезонним коливанням цін.

Як приклад було наведено діяльність молочно-товарної ферми СТОВ "Світанок", де виробляється молоко вищого ґатунку, яке приймається товаровиробниками за значно вищою ціною. Як варіант виходу із ситуації, що склалася, він запропонував організувати роботу спілок здавачів молока і обладнати пункти прийому холодильними установками.

Пропозицію голови райдержадміністрації підтримав директор ВАТ "Новотроїцький маслосирзавод" Михайло Арутюнов, який зазначив, що обладнання пунктів прийому охолоджувальним устаткуванням дасть змогу зменшити кислотність продукту і підвищити його вартість.

У результаті обговорення зазначеної проблеми учасники засідання за "круглим столом" внесли пропозиції щодо шляхів її подолання, а саме:

- рекомендувати спілкам здавачів молока укласти угоди оренди з ВАТ "Новотроїцький маслосирзавод" щодо забезпечення пунктів прийому охолоджувальним устаткуванням для підвищення якості молока та здійснювати контроль за якістю молока безпосередньо під час його здачі;

- управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації забезпечити надання практичної допомоги щодо оформлення документів державної реєстрації спілок здавачів молока;

- переробним підприємствам постійно проводити серед населення району інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо впливу якості продукту на ціноутворюючі фактори. Комментариев: 0  ::  Дата: 7 июня 2010   ::  Посмотрели: 1475  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,