Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині пройшов прийом документів для бажаючих вступити до Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії управління при Президентові України
У 2010 році 22 державних службовця з Херсонської області виявили бажання вступити до цього вищого навчального закладу.

Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії управління при Президентові України здійснює підготовку магістрів державного управління за денною, заочною, вечірньою та заочно-дистанційною формами навчання; підвищення кваліфікації управлінських кадрів регіональних та місцевих органів державної влади; підготовку науково-педагогічних та наукових кадрів державного управління через аспірантуру, докторантуру та інститут здобувачів.

За підсумками 2007-2009 років інститут визнано кращим серед вищих закладів освіти гуманітарного профілю Одещини.

В магістратурі за спеціальностями "Державне управління" та "Публічне адміністрування" здійснюється підготовка сучасних управлінців для органів державної влади, місцевого самоврядування, громадської та політичної діяльності.

Навчання орієнтоване на впровадження механізмів, що забезпечують результативність професійної діяльності службовців, переорієнтацію бюджетних і управлінських процесів з обліку ресурсів на облік результатів.
Слухачі денної форми навчання за держзамовленням проходять стажування в центральних і місцевих органах державної влади, їм виплачується стипендія, розмір якої визначено відповідною постановою Кабінету Міністрів України.

Під час навчання слухачі опановують одну з іноземних мов (англійську, німецьку, французьку), мають можливість брати участь у закордонних стажуваннях.

Підготовка магістрів державного управління здійснюється також за заочно-дистанційною формою навчання. У 2009 році відбувся перший випуск 52, а в 2010 році - 56 магістрів, що навчалися за цією формою.

Інститут результативно здійснює підвищення кваліфікації кадрів. З 1996 року оновили професійні знання майже 30 тисяч державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування південного регіону України IV-VII категорій посад та кадрового резерву на ці посади.

Приймальна комісія працює за адресою: м.Одеса, вул. Генуезька, 22 (площа 10 Квітня). Режим роботи: понеділок-п'ятниця - з 9.00 до 17.00; субота - з 10.00 до 15.00. Довідки за телефонами: (048) 741-48-84, (0482) 63-86-55.

На факультет державного управління прийом документів здійснюється до 9 червня 2010 року. Вступні іспити проходимуть 15 -18 червня 2010 року.

Наприкінці серпня буде проведено другий тур прийому до інституту за контрактом на всі форми навчання. Комментариев: 1  ::  Дата: 7 июня 2010   ::  Посмотрели: 1515  
Комментарий написал(a) Бродяга. Опубликованно: 8 июня 2010 03:26 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Державне управлiння это полный отстой, должно быть стыдно там даже учиться.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода