Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Довідка про стан справ у фінансово - бюджетній галузі Херсонської області станом на 01 червня 2010 року
Доходи. За оперативними даними, до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 01 червня 2010 року надійшло 344,6 млн грн власних та закріплених доходів, що становить 106,6% до плану, затвердженого в розписі місцевих бюджетів на січень - травень поточного року. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 16,1 млн грн (4,9 %).

Дотація. За цей період з державного бюджету місцевими бюджетами області одержано 540,4 млн грн дотації вирівнювання, що становить 90,4 % до плану, визначеного їм у розписі державного бюджету на січень - травень 2010 року. Недоотримано 57,6 млн грн.

Короткотермінові позички. З метою забезпечення фінансування захищених статей видатків, місцевими бюджетами області з початку року отримано 11,7 млн грн короткотермінових позичок з єдиного казначейського рахунку. За аналогічний період минулого року їх отримано в сумі 118,3 млн грн.

Заробітна плата. Станом на 01 червня поточного року виплачено заробітної плати працівникам бюджетної сфери області за травень у сумі 142,3 млн грн (0,9 міс.фонду). Залишається невиплаченою частка заробітної плати у сумі 16,1 млн грн, термін сплати якої настає до 05 червня.

У зв'язку зі зміною з 01 січня та 01 квітня розміру мінімальної заробітної плати та І тарифного розряду, у травні поточного року здійснено перерахунок заробітної плати працюючим в бюджетній сфері області за січень - травень, у результаті чого фонд заробітної плати, у порівнянні з фондом квітня поточного року, збільшився на 30,5 млн грн.

Субвенції з державного бюджету. За 5 місяців поточного року в області забезпечено виплату допомоги 68 тис. одержувачів допомоги, сім'ям з дітьми та 147 родинам, що виховують дітей в будинках сімейного типу та прийомних сім'ях. На зазначену мету містам та районам області перераховано кошти субвенції з державного бюджету в сумі 224,7 млн грн.

Крім того, містам та районам області перераховано субвенцію з державного бюджету на фінансування пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян у сумі 7,7 млн грн, або 100% до запланованого обсягу на відповідний період.

Затвердження місцевих бюджетів. 28 травня поточного року в області закінчена робота по затвердженню всіх 320 місцевих бюджетів. З порушенням установленого законодавством терміну затверджено міський бюджет м. Херсона та районний бюджет Голопристанського району.

Інформація діє до 04 червня 2010 року. Комментариев: 0  ::  Дата: 3 июня 2010   ::  Посмотрели: 1157  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют