Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Прийнято бюджет Скадовська на 2010 рік
Бюджет міста Скадовська, програми соціально-економічного та культурного розвитку міста, цільові програми обговорювались на засіданнях депутатських комісій міської ради.

Підсумковим стало розширене засідання бюджетної комісії із залученням представників Державної податкової служби, результатом якого стала спільна координація дій по контролю надходження ринкового збору.

25 травня відбулися громадські слухання по обговоренню проекту бюджету та міських програм на поточний рік. Їх проводив голова міської ради О.Гавриш, він наголосив, що результат громадського обговорення має у повній мірі відточити всі пункти бюджету та якомога повніше увібрати нагальні та поточні потреби міської громади.

Слухання пройшли у конструктивному руслі, представники політичних партій, громадський організацій, активісти громадського руху обговорювали складові програми соціально-економічного розвитку.

Ключовими були питання проведення ремонтів у багатоповерхівках, ставилось питання й про забезпеченість приватного сектору. О.Гавриш, коментуючи статті витрат, наголосив, що переважна більшість житлового фонду, яка перебуває на обслуговуванні міських комунальних підприємств, поважного віку, відповідно до стану будинків проводяться ремонтні роботи.

Приватний сектор цього року дуже постраждав від затоплення, тож потреби цієї частини громади також враховані у міському бюджеті.

Результатом громадських слухань стало загальне рішення про затвердження проекту бюджету міста на сесії міської ради.

26 травня відбулася ХХХХІХ сесія міської ради. У роботі сесії брали участь 23 депутати з 30. Розглядалися питання: про затвердження бюджету м.Скадовська на 2010 рік; про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку міста та цільових програм на 2010 рік; про розподіл частини вільних залишків коштів Скадовської міської ради, що утворилися станом на 01.01.2010 року та внесення змін до показників міського бюджету на 2010 рік.

Було внесено пропозицію включити до бюджету розвитку, по підсумкам півріччя, прокладання твердого покриття проміжку по вул. Поповича, також розглядатиметься можливість улаштування покриття під'їздів до міської лікарні.

Одноголосно депутати міської ради затвердили бюджет Скадовська, програми соціально-економічного і культурного розвитку міста та цільові програми.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 мая 2010   ::  Посмотрели: 1860  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама