Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині зменшились середні ціни реалізації на худобу та птицю
За січень–квітень 2010р. сільськогосподарськими підприємствами області було реалізовано 100,8 тис.т зернових культур, в тому числі 57,1 тис.т пшениці; 52,4 тис.т олійних культур, в тому числі 20,5 тис.т насіння соняшнику; 7,9 тис.т овочів; 1,3 тис.т картоплі; 4,5 тис.т плодів та ягід; 4,1 тис.т худоби та птиці (в живій вазі); 7,1 тис.т молока та молочних продуктів; 61,6 млн. штук яєць.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилася реалізація плодів та ягід на 42,6%; картоплі на 27,0%, яєць на 14,3%, худоби та птиці на 14,1%.

Суттєво зменшилась реалізація овочів на 67,7%, зернових культур на 40,8%, олійних культур на 29,9%, в тому числі соняшнику на 52,1%.

Середні ціни продажу аграрної продукції сільськогосподарськими підприємствами у січні–квітні 2010р. порівняно з відповідним періодом минулого року зросли на всю продукцію рослинництва, найсуттєвіше на овочі у 5,4р., насіння соняшнику на 47,8%, зернові культури на 34,5%, картоплю на 30,4%, із продукції тваринництва найбільше зросли ціни на молоко та молочні продукти та яйця у 1,5р.

Зменшились середні ціни реалізації на худобу та птицю на 11,4%.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 24 мая 2010   ::  Посмотрели: 1936  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама