Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Стан справ у фінансово-бюджетній галузі Херсонської області на 14 травня 2010 року
Доходи. За оперативними даними до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 14 травня 2010 року надійшло 295,9 млн грн власних та закріплених доходів, що становить 92,5% до плану, затвердженого в тимчасовому розписі місцевих бюджетів на січень - травень поточного року. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 17,7 млн грн (6,3%).

Дотація. За цей період з державного бюджету місцевими бюджетами області одержано 471,7 млн грн дотації вирівнювання, що становить 84,1% до плану, визначеного їм у тимчасовому розписі державного бюджету на січень - травень 2010 року.

Короткотермінові позички. З метою забезпечення фінансування захищених статей видатків, місцевими бюджетами області з початку року отримано 7,3 млн грн короткотермінових позичок з єдиного казначейського рахунку.

Заробітна плата. Станом на 14 травня 2010 року виплачено аванс працівникам бюджетної сфери області за травень поточного року 27,5 млн грн (0,2 міс. фонду).

Фінансування. У травні поточного року з обласного бюджету головним розпорядникам коштів перераховано 13,3 млн грн для проведення видатків по заробітній платі з нарахуваннями на неї, оплаті енергоносіїв та інших комунальних послуг, по стипендіях.

Субвенції з державного бюджету. 14 травня 2010 року містам та районам області перераховано кошти субвенції з державного місцевим бюджетам для надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 1,6 млн грн. Це дало змогу продовжити розрахунки з одержувачами зазначених пільг та субсидій, призначених у 2010 році.

Крім того, містам та районам області перераховано субвенцію з державного бюджету на фінансування пільг з послуг зв'язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян у сумі 1,3 млн. грн, що на 20,4% забезпечить погашення бюджетної заборгованості, яка зареєстрована в органах державного казначейства області перед підприємствами надавачами пільг. Комментариев: 0  ::  Дата: 20 мая 2010   ::  Посмотрели: 990  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама