Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Заради мирного життя
В роки ІІ Світової війни фашисти заподіяли величезний збиток народному господарству Херсона. Вони повністю знищили близько 13 тис. будівель, забрали з колгоспів і у колгоспників майже 400 тис. цнт зерна, більше 140 тис. цнт картоплі, 260 тис. голів великої рогатої худоби та свиней, 378 тис. голів овець і кіз, знищили багато культурних цінностей, книжкові фонди багатьох міських і районних бібліотек, пограбували музеї.

На фронтах Великої Вітчизняної війни захищали Батьківщину близько 120 тисяч жителів Херсонщини, Завдяки мужності, величі духу та масовій самопожертві наших воїнів битва на берегах Дніпра-Славути восени сорок четвертого увінчалася грандіозною й довгоочікуваною перемогою, що стало ще одним кроком до звільнення всієї України та Європи від нацизму. За форсування Дніпра і взяття Херсона 34 військовослужбовця отримали звання героя Радянського Союзу. У боях за Херсонщину загинуло, померло від ран, пропало без вісти 47 тисяч бійців.

На честь визволення Херсона Москва салютувала артилерійськими залпами із 224 гармат. "Ось він, Херсон - чудесне, тепле, прекрасне наше місто - тепер навічно наше. Ось він, Дніпро, могучий, вільний, широкий, до самого моря, навічно наш", - писала газета "Правда". Трудящі області, як і всієї України, відразу ж після звільнення приступили до відновлення зруйнованого народного господарства. Здійснювалося воно у надзвичайно складних умовах.

Понад 33 роки контрольно-ревізійну службу Херсонщини очолював Косій Григорій Миколайович. У червні 1940 року він закінчив середню школу, а через два місяці вже був одягнений у військову форму. Навчання у Тбіліському артилерійському училищі – і відразу ж відправка на фронт. Командував взводом, батареєю, служив начальником розвідки артдивізіону. Має бойові ордени “Червоної зірки”, “Вітчизняної війни ІІ ст.”, медалі ”За оборону Кавказу” ,”За перемогу над Німеччиною у Великій вітчизняній війні 1941-1945 рр.” ,”За визволення Праги” та інші державні нагороди.

Вшановуючи визволителів – звитяжців Другої світової війни, схиляємо голови перед їх величним подвигом. Ми завжди пам'ятатимемо тих, кому зобов'язані свободою та можливістю жити як господарі на своїй рідній землі.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 11 мая 2010   ::  Посмотрели: 896  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,