Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсонской области грузооборот сократился на 25,4%
В январе-сентябре 2009 года в Херсонской области грузооборот сократился на 25,4%, пассажирооборот – на 8% по сравнению с аналогичным периодом 2008 года.

Согласно сообщению Главного областного управления статистики, за отчетный период грузооборот в области составил 3,538 млрд. ткм, а пассажирооборот – 2,616 млрд. пасс./км.

За указанный период предприятиями транспорта перевезено 6,838 млн. т грузов, что на 30% меньше, чем за 10 месяцев 2008 г. На железнодорожном транспорте грузооборот уменьшился на 26%, на автомобильном – на 22,4%, на морском – на 43,7%, на речном – на 5,2%.

Пассажирским транспортом за 10 месяцев этого года перевезено 108,655 млн. пассажиров, что на 12,5% меньше, чем за январь-октябрь 2008 года. На железнодорожном транспорте пассажирооборот уменьшился на 10,9%, на автомобильном – на 4,5%, на троллейбусном – на 19,2%, а на речном транспорте пассажирооборот увеличился на 90,2%. Комментариев: 0  ::  Дата: 16 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1090  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама