Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Станом на 1 квітня поточного року потреба у працівниках в області скоротилася на 57% – до 1215 осіб
Станом на 1 квітня 2010 року потреба підприємств, установ та організацій у працівниках становила 1215 осіб, що на 57% менше, ніж на відповідну дату минулого року. При цьому кількість вільних робочих місць для працівників сільського господарства становила 196, що на 31,71% менше, ніж на відповідну дату минулого року.

За данними обласного центра зайнятості протягом січня – березня 2010 року послугами державної служби зайнятості скористалося 15931 незайнятих громадян. Чисельність безробітних, які проживають у сільській місцевості, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, зменшилась на 58,67% і становила 4162 особи.

Протягом січня – березня 2010 року чисельність незайнятих громадян, охоплених активними заходами сприяння зайнятості населення, зменшилась у порівнянні з відповідним періодом 2009 року на 20,73% та становила 4888 осіб: 1897 осіб було працевлаштовано, що на 46,05% менше, ніж у січні – березні 2009 року; 1661 особа проходила профнавчання, що на 2,81% менше, ніж у відповідному періоді 2009 року; 1330 осіб – брало участь у громадських роботах, що в 1,41 раза більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

За рахунок дотацій роботодавцям із коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття у січні – березні 2010 року було працевлаштовано 150 осіб, не здатних на рівних конкурувати на ринку праці.

Новий час Комментариев: 0  ::  Дата: 12 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1975  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама