Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Розпочато перевезення пільгової категорії громадян - мешканців м. Херсона з Херсонської приміської автостанції до дачних ділянок, розташованих у Голопристанському та Цюрупинському районах
З 28 березня 2010 року розпочато перевезення пільгової категорії громадян - мешканців м. Херсона на приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у Голопристанському та Цюрупинському районах.

Про це повідомляє управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації. Відповідне рішення прийнято на нараді з питань організації перевезень відповідної категорії громадян від Херсонської приміської автостанції за маршрутами:

Херсон АС - Кохани (асфальтний завод)

Час відправлення з автостанції о 07.00 та 09.20, відправлення з кінцевого пункту від зупинки "асфальтний завод" о 17.10 та від зупинки "кооператив "Дюни" о 17.10;

Херсон АС - Кринки (Сади)

Час відправлення з автостанції о 07.15, відправлення з кінцевого пункту о 17.00;

Херсон АС - кооперативи "Янтар", "Кварц"

Час відправлення з автостанції о 07.35, відправлення у зворотному напрямку о 17.00;

Херсон АС - Кардашинка

Час відправлення з автостанції о 07.37, відправлення з кінцевого пункту о 17.00.

Перевезення пільгових категорій громадян - мешканців м. Херсона по вищезазначеним маршрутам буде здійснювати автопідприємство ТОВ СП "Ямак" автобусами великої місткості "Scania" за нульовими квитками, придбаними у касах Херсонської приміської автостанції при наявності у пасажира відповідного посвідчення.

Працівниками управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації спільно з ТОВ СП "Ямак" 28 березня 2010 року здійснено контроль за організацією перевезень пільгових категорій громадян - мешканців м. Херсона з Херсонської приміської автостанції до дачних ділянок у Голопристанському та Цюрупинському районах.

Відправлено 223 громадян пільгових категорій, в основному "дітей війни", у тому числі по напрямках:

- Херсон АС - Кохани перевезено - 92 чол.;

- Херсон АС - Кринки (Сади) перевезено - 38 чол.;

- Херсон АС - к-в "Янтар", к-в "Кварц" перевезено - 66 чол.;

- Херсон АС - Кардашинка перевезено - 27 чол.

Крім того на період навігації, починаючи з 3 квітня 2010 року, управлінням промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації організовано підвезення пільгових категорій громадян від річкового вокзалу м. Гола Пристань до дачних товариств Голопристанського району у прямому та зворотному напрямках за розкладом руху, узгодженим з графіком руху річкового транспорту.

Також управлінням промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації рекомендовано управлінню транспорту та зв'язку Херсонської міської ради, для забезпечення перевезення пільгових категорій громадян від річкового вокзалу м. Херсона, узгодити час відправлення тролейбусів з Одеської площі з часом прибуття пасажирських катерів.

Робота у даному напрямку продовжується.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 2 апреля 2010   ::  Посмотрели: 2120  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода