Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині вводиться заборона на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об'єктах
З метою посилення охорони, відтворення та збільшення запасів водних живих ресурсів у водоймах області, запобігання та недопущення порушень правил рибальства під час їх нересту в 2010 році, голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко підписав розпорядження від 29 березня 2010 року № 303 "Про заборону на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області у весняно-літній період 2010 року".

Згідно затверджених розпорядженням спільних заходів, для посилення контролю за охороною водних живих ресурсів проводитимуться спільні рейди з виявлення і затримання осіб, що займаються браконьєрським ловом водних живих ресурсів на території, підконтрольній Херсондержрибоохороні. На період весняно-літньої заборони на вилов риби та інших водних живих ресурсів також вводиться заборона на проведення днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних та геологорозвідувальних, а також інших робіт, які впливають на стан нерестилищ і води.

Передбачено взяти на облік водозабірні споруди, що будуються, не допускати їх будівництво без погодження з органами рибоохорони, встановити суворий контроль за роботою насосних станцій зрошення, які здійснюють водозабір із природних водойм.

З метою запобігання браконьєрству та забезпечення безпеки плавання під час нерестового періоду забороняється пересування по водоймах аматорських човнів та катерів, не зареєстрованих у встановленому порядку та без дозволу на виконання одноразового маршруту, який видається НДРП Держфлотінспекції, нічний проїзд любительських човнів.

Здійснюватимуться спільні чергування державних інспекторів рибоохорони на маршрутах патрулювання дорожньо-патрульної служби ДАІ УМВС України у Херсонській області, проводитимуться оперативні заходи щодо виявлення фактів транспортування незаконно придбаних чи виловлених водних живих ресурсів для подальшого їх збуту. Встановлюється постійний контроль за проведенням науково-дослідних та науково-промислових ловів водних живих ресурсів під час нересту та ін.

Розпорядженням утворено обласний штаб на період весняно-літньої заборони 2010 року на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об'єктах в зоні контролю Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області.

Згідно з розпорядженням Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області необхідно заборонити вилов водних живих ресурсів:

у р. Дніпро - від гирла до забороненого простору Каховської ГЕС, а також у придатковій системі (з 10 квітня по 15 червня 2010 року);

у р.Інгулець - від гирла до смт Велика Олександрівка (з 10 квітня по 15 червня 2010 року);

у Дніпровсько-Бузькому лимані в межах Херсонської області (з 10 квітня по 10 червня 2010 року);

у Дніпровсько-Бузькому лимані, на відстані 1,5 км від берега вглиб лиману на ділянці від нижньої межі Дніпровського забороненого простору до Покровсько-Хуторського лабазу, включаючи всю придаткову озерну систему (з 11 червня по 20 червня 2010 року);

у Каховському водосховищі в межах Херсонської області (з 10 квітня по 18 червня 2010 року);

у всіх інших внутрішніх водних об'єктах Херсонської області (з 1 квітня по 30 червня 2010 року).

Дозволено протягом встановленої весняно-літньої заборони проводити безоплатне любительське рибальство однією вудкою з одним гачком з берега з нормою вилову риби - 1 кг за світловий день у м. Херсоні (з набережних по просп. Ушакова, біля парку Слави, а також по річці Вірьовчиній від будинку-інтернату для людей похилого віку до виходу в озеро Безмен), м. Гола Пристань (у районі міської пристані), м. Нова Каховка (у районі міської пристані), м. Цюрупинську (в районі міської пристані), смт Білозерка (на акваторії озера Біле у районі пляжу), у Каховському водосховищі (в межах населених пунктів: м.Каховка, м.Берислав, смт Нововоронцовка, смт Горностаївка, смт Велика Лепетиха, с.Каїри, с.Князе-Григорівка, с.Мала Лепетиха - у відкритій частині водойми, виключаючи лов водних живих ресурсів у затоках (балках).

Районні державні адміністрації зобов'язано, а міськвиконкомам міст обласного значення, на територіях яких розташовані рибогосподарські водойми, рекомендовано з урахуванням затверджених цим розпорядженням спільних заходів розробити та затвердити в установленому порядку відповідні місцеві заходи, забезпечивши широку участь у них громадських організацій і населення.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 2 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1867  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП