Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Зайнятість та оплата праці працівників Херсонщини у лютому 2010 року
У лютому 2010р. на підприємствах, установах та організаціях області було зайнято в середньому 198,3 тис. найманих працівників.

За умови повної продуктивної зайнятості працівників у лютому п.р. для виконання обсягу робіт (послуг), випуску продукції завантаження працівників відповідно до встановленої тривалості робочого часу в цілому по економіці становило 94% штатної кількості (186,4 тис. осіб), у промисловості – 85% (28,7 тис. осіб).

Табельний (встановлений) фонд робочого часу на одного працівника у лютому п.р. становив 160 годин, а фактично відпрацьований – 134 години. Коефіцієнт використання табельного фонду робочого часу становив 83,8%.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника у лютому 2010р. становила 1498 грн., що у 2 рази перевищує розміри соціальних гарантій – мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, які з 1 листопада 2009р. встановлені в розмірі 744 грн. Порівняно з січнем 2010р. розмір заробітної плати збільшився на 2,4%.

Нарахування за оплачену годину порівняно з попереднім місяцем зменшились в середньому на 4,9% і становили 10,61 грн. Комментариев: 0  ::  Дата: 1 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1095  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама