Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Тема для обговорення – молода сім’я
У рамках районної програми підтримки сім’ї до 2010 року проведено “круглий стіл”. Захід пройшов у приміщенні центральної районної бібліотеки. Темою для обговорення стала молода сім’я, а також проблеми та умови її становлення в сучасному житті. Організатором проведення «круглого столу» виступив районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Відкрила даний захід заступник голови районної державної адміністрації Т.П. Роман. Директор ЦСССДМ С.М. Михолат надала характеристику стану сучасної молодої сім’ї, наголосила, що в Україні на сьогодні налічується 2 млн 500 тис. молодих сімей, в яких з’являються на світ 80% усіх новонароджених українських дітей. У загальній кількості сімей з дітьми близько 52% - однодітні. Однією з гострих проблем сучасного життя молодих сімей - є відмова від офіційного шлюбу. Майже 1,5 млн дітей виховується в неповних сім’ях. Протягом 2009 року на обліку у банку даних в Херсонській області перебувало 4747 сімей (8760 дітей). Найбільша кількість сімей, дані про які вміщено в місцевих банках даних, опинилися у складних життєвих обставинах через: зневажливе ставлення та складні стосунки в сім’ї - 33%; наркотичну або алкогольну залежність одного/декількох членів сім’ї - 16 %, інвалідність батьків або дітей - 6 %, через безробіття членів сім’ї - 9% , сирітство - 12%. У Голопристанському районі в банку даних сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах числилося протягом минулого року 253 сім’ї (584 дітей). У них здійснено соціальне інспектування.

В ході проведення «круглого столу» обговорювалися питання стосовно формування здорової, міцної родини, збереження її репродуктивного здоров’я (виступили: завідуюча поліклінічним відділенням ЦРЛ Нестьоркіна Т.І. та завідуюча жіночою консультацією Гей О.Г.); з проблеми, пов’язаної з домашнім насильством та подоланням дитячої бездоглядності виступили начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Собакар Л.Ю та начальник служби у справах дітей РДА Орлова Н.А. Цікаву інформацію надали психолог районного центру зайнятості Питомець К.О та Гапонов Д.В. - провідний спеціаліст районного відділу юстиції. Психологи з різних закладів - Бабенко Н.О., Колодка С.А., Мінаєва Н.Є. – акцентували увагу на причинах, які негативно впливають на сімейне середовище, і це відображається на всіх членах родини, в першу чергу - на дітях. Методист відділу освіти РДА Шевцова Т.Ф. приділила увагу педагогічній ролі у вихованні і підготовці молоді до сімейного життя. Про роботу в цьому напрямку також проінформувала директор районної бібліотечної установи Шмагель Г.В.

Загалом захід пройшов цікаво, всі його учасники мали змогу обмінятися думками, спостереженнями, своїм досвідом, практичними порадами.

За підсумками проведеного «круглого столу» були прийняті відповідні рішення, в першу чергу - щодо тісної співпраці всіх суб’єктів соціальної роботи у вирішенні актуальних проблем молодих сімей, внесено пропозицію щодо прийняття районної програми підтримки сім’ї на 2011 рік. Комментариев: 0  ::  Дата: 19 марта 2010   ::  Посмотрели: 1600  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют