Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулася ХХХІХ сесія Голопристанської районної ради
На ХХХІХ сесії Голопристанської районної ради п’ятого скликання на порядок денний виносилося 27 питань.

Зокрема, депутати розглянули звіт виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району за 2009 рік.

Оскільки переважна більшість моментів виконання програми обговорювалися на засіданнях постійних депутатських комісій райради, на колегії РДА, доповідач, перший заступник голови райдержадміністрації Г. Попов, зупинився у своїй промові на тих позиціях, що є ключовими.

Насамперед, він звернув увагу на проблематику земельних відносин, основними напрямками роботи в якій є організація використання розпайованих та переданих у приватну власність сільгоспугідь району.

Так, проведена робота, що стосується підвищення розмірів орендної плати за використання земельних ділянок з 1,5 до 3 відсотків від нормативної грошової оцінки землі та внесення відповідних змін до діючих договорів оренди.

Проте такі зміни внесені господарствами району лише до 45% договорів оренди. Інші ж 55% на сьогодні залишаються без змін. Тому середній розмір орендної плати по базових господарствах району становить 2,2% від нормативної грошової оцінки землі.

Що ж стосується особистих селянських господарств на ділянках, площею по 2 га, яких у районі налічується 12516, то цей сектор економіки є стабільною формою господарювання. Облік таких господарств здійснюється міськсільрадами, а використання наданих земель за цільовим призначенням контролюється Держкомземом.

Геннадій Васильович також зосередив увагу депутатів на питаннях, що стосуються сільського господарства району, газифікації, житлово-комунального господарства, ремону і будівництва очисних споруд.

Заслухавши та обговоривши доповідь, сесія Голопристанської районної ради вирішила звіт взяти до відома, проте поставити мету перед райдержадміністрацією врахувати завдання, які не вдалося виконати у 2009 році, при формуванні програми на 2010 рік.

Це стосується: проведення систематичної організаційної та аналітичної роботи щодо фінансової підтримки сільськогосподарських підприємств різних форм власності, збереження та нарощування поголів’я худоби у господарствах; виконання програми газифікації району в частині будівництва газопроводу високого тиску Костогризове – Гладківка – Олексіївка і будівництва ГРС та газопроводу-відводу до с. Гладківка, здійснення фінансування проектно-кошторисної документації.

Також слід проводити щомісячний моніторинг виплати заробітної плати в розрізі галузей господарства, повноти сплати податків, погашення заборгованості по зарплаті та інших соціальних виплат.

У ряді завдань – відновлення діяльності ДНЗ у Лиманівці, Садовому, Старій Збур’ївці; відкриття груп короткострокового перебування дітей при Рибальчеській ЗОШ.

Також – здійснення заходів з фінансової підтримки на видання художніх творів місцевих письменників; фінансування санітарно-просвітницької роботи по профілактиці туберкульозу, ВІЛ/СНІДу та інших захворювань; заходи щодо збереження та раціонального використання природних ресурсів, розвитку земельних відносин,

Визначено окремі заходи з благоустрою міста до Дня Перемоги.

Рішенням виконавчого комітету міської ради, прийнятим 16 березня, затверджено план роботи головного управління з питань життєдіяльності міста з благоустрою Херсона на перше півріччя 2010 року.

Частина заходів з благоустрою стосується підготовки до відзначення 65-ї річниці Великої Перемоги.

Так, за рахунок коштів міського бюджету, до цієї знаменної події заплановано:

провести поточний ремонт 174 лавок в місцях загального відпочинку мешканців та гостей міста;

виконати ремонт меморіального комплексу парку Слави, пам’ятного знаку Героїв Сталінграду, пам’ятника воїнам-афганцям, пам’ятника М.Суботі, монументів «Танк», «Гармата», пам’ятників І. Кулику, газеті «Іскра».

Окрім цього, традиційно, будуть висаджені квіти в меморіальному комплексі парку Слави, Потьомкінському сквері, сквері на Привокзальній площі, на набережній просп.Ушакова, вул. Суворова, а також проводитиметься обрізка і проріджування дерев.

Покращиться і святкове освітлення вулиць міста тощо.

Крім того, управлінням проводяться розрахунки щодо необхідних сум фінансування робіт з озеленення площі Перемоги та висадження на ній квітів.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 марта 2010   ::  Посмотрели: 1248  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода