Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Одесский «Черномортехфлот» будет углублять акваторию Генического портопункта
Одесское ОАО «Черномортехфлот» будет проводить дноуглубительные работы в Геническом портопункте (Херсонская область). Заключен договор на сумму 61 млн. 108 тыс. грн.

Портал «Транспортный бизнес» напоминает, что в 2006 году Генический порт был присоединен к Бердянскому (Запорожская область) и «понижен в статусе» до портопункта.

Обе гавани расположены на Азовском море.

Кроме того, одесская компания выиграла тендер на техническое обслуживание морского подходного канала глубоководного судового хода Дунай – Черное море. «Черномортехфлот» будет вести эти работы до конца 2010-го. Их стоимость – 60 млн. 875 тыс. грн.

В октябре 2008 года в акватории грузинского порта Кулеви потерпел крушение земснаряд «Скадовск», принадлежавший указанному ОАО.

Погибли три человека. Комментариев: 0  ::  Дата: 17 марта 2010   ::  Посмотрели: 1040  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама