Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулося розширене засідання колегії державного архіву області
Вчора, 11 березня, в обласній державній адміністрації відбулося розширене засідання колегії державного архіву області щодо підсумків роботи архівних установ області за 2009 рік та завдання на 2010 рік.

У засіданні взяли участь голова обласної державної адміністрації Борис Сіленков, начальники архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, керівників трудових архівів, відповідальних за архів та діловодство установ і організацій.

Під час засідання голова обласної державної адміністрації Борис Сіленков вручив державні нагороди:

Стукаловій Олені Ігорівні - начальнику відділу використання інформації документів держархіву області - грамоту Кабінету Міністрів України;
Гусинській Наталі Василівні - начальнику архівного відділу Нововоронцовської райдержадміністрації - подяку Кабінету Міністрів України.
За сумлінну працю в органах виконавчої влади та якісне виконання функціональних обов'язків Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації отримали:
Виноградова Луїза Веніамінівна - головний науковий співробітник відділу використання інформації документів держархіву області;
Гордійчук Галина Миколаївна - начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства держархіву області.
Подяку голови обласної державної адміністрації отримали:
Горбунова Тетяна Миколаївна - начальник загального відділу управління регіонального розвитку Головного управління економіки обласної державної адміністрації;
Мороз Вікторія Вікторівна - головний спеціаліст загального сектора управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації;
Рижа Світлана Анатоліївна - провідний архівіст організаційно-аналітичного відділу держархіву області.

За підсумками обговорення доповіді директора держархіву Віктора Боровика, зазначено, що заплановані на 2009 рік заходи та показники роботи архівних установ області, виконані.

Разом з тим, визначено ряд проблем, вирішення яких сприятиме розв'язанню першочергових завдань розвитку архівної справи. Зокрема, це внесення змін до програм розвитку архівної справи в частині їх фінансування.

З нагоди проведення засідання колегії у приміщенні обласної державної адміністрації розміщені експонати виставки "Історія Херсонщини в документах державного архіву області". Комментариев: 0  ::  Дата: 13 марта 2010   ::  Посмотрели: 3244  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн