Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Висновки щодо виконання програми і бюджету зроблено (вісті з Голої Пристані)
На минулому тижні відбулося засідання колегії районної державної адміністрації.

Порядок денний складався з кількох питань: «Про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району за 2009 рік», «Про стан виконання районного бюджету та бюджетів усіх рівнів за 2009 рік», «Про стан виконавської дисципліни в апараті районної державної адміністрації, її структурних підрозділах, виконкомах міської, сільських рад та інших органах виконавчої влади по реалізації вимог контрольних документів у 2009 році».

З першого питання порядку денного доповідала начальник управління економіки райдержадміністрації Ю.М. Риженко. Так, вона зазначила, що діяльність районної державної адміністрації у 2009 році була спрямована на виконання завдань програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2009 рік.

А оскільки звіт по виконанню програми, а також виступи начальників управлінь і відділів РДА на засіданнях постійних депутатських комісій райради вже друкувалися у «ГВ», тому не варто повторювати текст доповіді. У результативній же частині рішення колегії райдержадміністрації з приводу цього питання значиться, що колегія районної державної адміністрації вирішила:

1. Роботу управлінь, відділів районної державної адміністрації з виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2009 рік визнати задовільною.

2. Першому заступнику голови районної державної адміністрації, керівнику робочої групи при районній державній адміністрації щодо узгодженого формування основних показників економічного, соціального та культурного розвитку району на 2010 рік Попову Г.В. в проекті програми на 2010 рік забезпечити послідовність у реалізації завдань, визначених попередньою програмою та направлених на підвищення рівня і якості життя населення, врахувавши отримані в ході її виконання здобутки та небхідність вирішення проблем, пов’язаних з недостатнім рівнем розвитку інфраструктури та матеріально-технічної бази соціальних об’єктів.

З другого питання порядку денного «Про стан виконання районного бюджету та бюджетів усіх рівнів за 2009 рік» доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Л.М. Качан.

За її словами, управліннями та відділами районної державної адміністрації, державною податковою інспекцією в Голопристанському районі, виконкомами сільських рад за 2009 рік проведена певна робота по виконанню районного бюджету та бюджетів усіх рівнів. Проте з метою вжиття заходів по виправленню недоліків, допущених у роботі по виконанню бюджетів за 2009 рік, та недопущення їх у 2010 році колегія районної державної адміністрації вирішила:

1. Схвалити звіт про виконання районного бюджету за 2009 рік по доходах та видатках загального фонду в сумах 112843,6 тис. гривень та 110352,9 тис. гривень відповідно, з перевищенням доходів над видатками в сумі 2490,7 тис. гривень; по доходах та видатках спеціального фонду в сумі 6510,6 тис. гривень та 6363,2 тис. гривень відповідно з перевищенням доходів над видатками в сумі 147,4 тис. гривень.

2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації забезпечити в установленому порядку подання районній раді проекту рішення про виконання районного бюджету за 2009 рік.

3. Міськсільвиконкомам:

3.1. Після прийняття рішення про бюджет на 2010 рік спрямувати вільні залишки бюджетних коштів, що склалися на 1 січня 2010 року у першу чергу на заробітну плату та на оплату розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії.

3.2. Підвищити ефективність роботи по залученню додаткових джерел надходжень платежів до місцевих бюджетів.

3.3. Спільно з державною податковою інспекцією в Голопристанському районі активізувати роботу щодо скорочення податкової заборгованості перед місцевими бюджетами та недопущення її зростання в подальшому.

4. Головам міськсільвиконкомів, керівникам бюджетних установ:

4.1. Забезпечити жорсткий контроль за відповідністю кошторисів розпорядників коштів відповідним розписам бюджетів.

4.2. Здійснювати розрахунки виключно за фактично поставлені товари, виконані роботи і надані послуги.

4.3. Фінансування заходів, передбачених кошторисами, проводити в першочерговому порядку за захищеними видатками загального фонду відповідних місцевих бюджетів, не допускаючи дебіторської і кредиторської заборгованості.

5. Заступнику голови районної державної адміністрації Гринько О.В. підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації з цього питання.

Із заключного питання «Про стан виконавської дисципліни в апараті районної державної адміністрації, її структурних підрозділах, виконкомах міської, сільських рад та інших органах виконавчої влади по реалізації вимог контрольних документів у 2009 році» інформував керівник апарату райдержадміністрації В.М. Реутенко.

За його словами, протягом 2009 року в апараті районної державної адміністрації, її структурних підрозділах, виконкомах міської та сільських рад, інших органах виконавчої влади проводилась певна робота по реалізації вимог контрольних документів.

З метою подальшого зміцнення виконавської дисципліни і посилення персональної відповідальності керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, виконкомів міської та сільських рад, інших органів виконавчої влади по реалізації в районі вимог актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, колегія районної державної адміністрації вирішила:

1. Визнати роботу:

1.1. Апарату районної державної адміністрації та її структурних підрозділів по реалізації вимог контрольних документів у 2009 році задовільною.

1.2. З питань виконання документів та інформування районної державної адміністрації, передбачених частиною другою статті 6 та пунктом 3 статті 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» виконкомами Бехтерської (Поздняков В.З.), Гладківської (Форощук О.В.), Збур’ївської (Степанок С.В.), Круглоозерської (Кравчик С.П.) та Старозбур’ївської (Маруняк В.В.) сільських рад - недостатньою.

2. Вказати на необхідність вжиття додаткових заходів щодо зміцнення виконавської дисципліни начальникам відділів районної державної адміністрації: регіонального розвитку, містобудування та архітектури Кузнєцовій Є.О., житлово-комунального господарства Сушичу І.В. та начальнику відділу Держкомзему у Голопристанському районі Херсонської області Лепесію А.О.

3. Заступникам голови районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних служб:

3.1. Підвищити персональну відповідальність за стан справ з питань виконання контрольних документів та підвищення рівня виконавської дисципліни на очолюваній ділянці роботи.

3.2. Зосередити увагу на забезпеченні якісної реалізації встановлених завдань, визначених розпорядженнями голови районної державної адміністрації та документами вищих органів влади.

3.3. Невідкладно аналізувати причини, що призводять до несвоєчасного та неякісного виконання вимог контрольних документів, для унеможливлення їх повторення у подальшій роботі та вживати дієвих заходів впливу до посадових осіб, з вини яких не забезпечується якісне виконання встановлених завдань.

4. Заступникам голови районної державної адміністрації здійснювати погодження преміювання керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації виключно з урахуванням стану виконавської дисципліни у відповідному підрозділі за висновками сектора контролю апарату районної державної адміністрації.

5.Сектору контролю апарату районної державної адміністрації (Година О.М.):

5.1. Продовжити практику щотижневого аналізу роботи з контрольними документами і вносити пропозиції щодо притягнення до відповідальності посадових осіб, з вини яких не забезпечується належна реалізація завдань, визначених розпорядчими документами.

5.2. Систематично проводити перевірки в структурних підрозділах районної державної адміністрації з питань здіснення контролю за виконанням розпоряджень голови районної державної адміністрації.

6. Бехтерському (Поздняков В.З.), Гладківському (Форощук О.В.), Збур’ївському (Степанок С.В.) Круглоозерському (Кравчик С.П.) та Старозбур’ївському (Маруняк В.В.) сільським головам:

6.1. Вжити дієвих заходів з метою поліпшення ефективності діяльності апаратів сільвиконкомів щодо виконання контрольних документів та забезпечення своєчасного інформування районної державної адміністрації.

6.2. Проаналізувати стан виконання на місцях завдань, що випливають з актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови районної державної адміністрації, розглянути підсумки на черговому засіданні виконкому, про що інформувати до 10 квітня 2010 року.

7. Доручити керівнику апарату районної державної адміністрації Реутенку В.М. підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації з даного питання.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 марта 2010   ::  Посмотрели: 1049  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос