Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Голопристанщині займаються профілактикою правопорушень
Оскільки робота з профілактики правопорушень у територіальних громадах нашого району посідає чільне місце у діяльності органів влади на місцях, районною радою було вирішено провести кущовий семінар з правових питань на базі Садівської сільської ради, який і відбувся 18 лютого.

Для участі у ньому разом з сільськими головами, начальниками опорних пунктів по роботі з громадськими формуваннями, депутатами районної ради, працівниками міліції та РДА прибули голова районної ради Г.В. Кобець і начальник юридичного відділу виконавчого апарату представницького органу влади Голопристанщини С.Г. Лінник.

Семінар розпочався з огляду опорного пункту у Садовому. Потім, у ході пленарної частини, відбулося показове засідання адміністративної комісії місцевого органу самоврядування, яке провела секретар Садівської сільради Т.О. Серьоженко. Комісія розглянула питання профілактики правопорушень серед учнівської молоді під час канікул та карантину. Було надано слово начальнику опорного пункту у Садовому А.В. Дяченку.

Також виступили директори Пам’ятненської та Садівської ЗОШ В.М. Гідулянова та В.М. Устінов, інші присутні на адмінкомісії особи, зацікавлені у тому, аби у середовищі школярства панували лад і спокій, щоб хлопці і дівчата мали змістовне дозвілля і не порушували закон.

При цьому вони акцентували увагу на тому, що у період кризи зростає кількість проблемних сімей, де через безвідповідальну поведінку батьків потерпають діти. Також йшлося про проблеми дитячого травматизму, відсутності моральних цінностей у сучасному суспільстві, зміцнення дисципліни у середовищі школярів тощо.

Члени адміністративної комісії «вирішили долю» порушника громадського спокою з с. Індустріальне гр. Р., який у нетверезому стані вмикав на повну гучність музику у нічний час, чим заважав відпочинку сусідів. Йому винесено попередження.

На завершення свого засідання адмінкомісія затвердила план своєї роботи на перший квартал поточного року. Після цього присутні на пленарній частині семінару могли висловити свої думки стосовно побаченого і почутого. Начальник опорного пункту з с. Чулаківка Ю.В. Литвиненко порадив садівчанам прискіпливіше ставитися до планування своєї роботи щодо правоохоронних заходів, працювати системно.

У цьому його підтримав і Чулаківський сільський голова В.І. Лук’яненко. Докладний аналіз проведеного семінару зробила голова районної ради Г.В. Кобець. Вона висловила побажання, аби на місцевому рівні правоохоронна робота завжди перебувала під пильною увагою влади. На її думку, навчання, подібне до того, яке відбулося у Садовому, можливо, і не вдається на сто відсотків.

Проте у ході його є чудова можливість познайомитися з набутками інших, а також поділитися власним досвідом, у даному випадку – з організації правоохоронних заходів.

Цікавими були і виступи начальника Голопристанського РВ УМВС майора міліції Д.Д. Ткаченка (він окреслив проблеми, які на сьогодні існують у процесі боротьби зі злочинністю на території району), начальника юридичного відділу виконавчого апарату районної ради С.Г. Лінник (розповіла про нове у вітчизняному законодавстві), представників РДА В.В. Андрійця та В.В. Авраменка.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 марта 2010   ::  Посмотрели: 857  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода